X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gorąca debata. Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności dla Antoniego Macierewicza

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 18:32
- To działanie przeciwko Polsce - tak wniosek o odwołanie szefa MON Antoniego Macierewicza skomentował w "Pulsie Trójki" Michał Jach (PiS). - Im szybciej przerwie się tę działalność, tym lepiej - mówił z kolei Czesław Mroczek (PO).
Audio
  • Michał Jach i Czesław Mroczek o działalności Antoniego Macierewicza (Puls Trójki)
Ławy rządowe i PiS po głosowaniu nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec ministra obrony Antoniego Macierewicza
Ławy rządowe i PiS po głosowaniu nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec ministra obrony Antoniego MacierewiczaFoto: PAP/Jakub Kamiński

Posłowie Platformy Obywatelskiej przekonywali, że Antoni Macierewicz to "zły, szkodliwy i nieodpowiedzialny minister". Tak tłumaczyli swój wniosek o odwołanie szefa MON. Premier Beata Szydło odpowiadała, że ten wniosek to "nieakceptowalna próba podważenia zaufania do polskiego państwa". Sejmowa debata zakończyła się głosowaniem, w którym Prawo i Sprawiedliwość bez kłopotu obroniło ministra swojego rządu.

Michał Jach (przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, PiS) uważa, że nie było merytorycznych podstaw, aby występować z tak poważnym wnioskiem. - To zdarzenie w kontekście szczytu NATO w Warszawie jest wyjątkowym szkodnictwem - podkreślił gość Trójki.

Dodał, że wiadomo było, iż takie zachowanie doprowadzi do wielkiej awantury i podważa pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki""Śniadanie w Trójce".

Czesław Mroczek (wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, były wiceszef MON, PO) powiedział natomiast, że nie ma większego szkodnictwa niż działalność Antoniego Macierewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej. Jak mówił, PiS sam wpadł w pułapkę, mówiąc o zarzucie związanym ze szczytem NATO.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Zaborski
Goście: Michał Jach (przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, PiS) i Czesław Mroczek (wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Obrony, były wiceszef MON, PO)
Data emisji: 5.07.2016
Godzina emisji: 17.43

mr/mk

Czytaj także

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności wobec szefa MON Antoniego Macierewicza

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 13:48
Za odwołaniem ministra obrony narodowej było 166 posłów, przeciw - 267. Trzy osoby wstrzymały się od głosu.
rozwiń zwiń