X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Protest dziennikarzy przed Sejmem. "Media stanęły ponad podziałami"

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2016 18:45
Planowane zmiany w organizacji pracy dziennikarzy w Sejmie ograniczają dostęp mediów i obywateli do informacji - przekonywali dziennikarze na czwartkowej pikiecie przed Sejmem. O sprawie mówili goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Dr Jarosław Kuisz i Piotr Zaremba o proteście dziennikarzy przed Sejmem (Puls Trójki)
Protest dziennikarzy przed Sejmem
Protest dziennikarzy przed SejmemFoto: PAP/Marcin Obara

Dr Jarosław Kuisz ("Kultura Liberalna") tłumaczył, że media stanęły ponad podziałami, co pokazuje, że powinniśmy bardziej skrupulatnie zwracać uwagę na oddzielanie interesów partyjnych od interesów np. dziennikarzy.

- To gest symboliczny, ale ważniejsze jest zwrócenie uwagi na to, jakiego rodzaju konsekwencje mogą wynikać z tych obostrzeń, które mają się pojawić w ramach parlamentu dla dziennikarzy - podkreślił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Piotr Zaremba ("wSieci") jest zdania, że te drastyczne restrykcje dotknęły wszystkich mediów. Jak mówił gość Trójki, to bardzo utrudni uprawianie dziennikarstwa politycznego.

- To zapewne też pochodna tego, że politycy PiS przez lata mieli poczucie zaszczucia. Te zmiany mają na celu ograniczenie inwazji na nich - zaznaczył.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Łukasz Karusta

Goście: dr Jarosław Kuisz ("Kultura Liberalna") i Piotr Zaremba ("wSieci")

Data emisji: 15.12.2016

Godzina emisji: 17.45

mr/fbi

Czytaj także

"Najważniejszym naszym postulatem nie jest wcale likwidacja gimnazjów"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 19:07
- Uważamy, że gimnazja nie spełniły swojej podstawowej roli, czyli wyrównywania szans, wręcz odwrotnie, zaczęły dzielić dzieci na lepsze i gorsze - mówiła na antenie radiowej Jedynki Marzena Machałek (PiS). - Nie trzeba robić 4-letnich liceów. Wystarczy gimnazja ukierunkować na licea, tak aby z nimi współpracowały - stwierdziła Urszula Augustyn (PiS).
rozwiń zwiń