X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy rząd zmieni stanowisko ws. przyjmowania uchodźców?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 18:26
Komisja Europejska rozpoczęła we wtorek postępowanie przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom w związku z odmową przyjęcia uchodźców. Rząd mówi twarde "nie" relokacji migrantów, mimo zagrożenia karami. O sprawie mówili goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Zbigniew Parafianowicz i Jakub Jałowiczor o sprawie przyjmowania uchodźców (Puls Trójki)
Uchodźcyzdjęcie ilustracyjne
Uchodźcy/zdjęcie ilustracyjneFoto: IAR/Krystian Dobuszyński

Zbigniew Parafianowicz ("Dziennik Gazeta Prawna") uważa, że polski rząd próbuje wywindować swoje stanowisko w negocjacjach z KE, zdając sobie sprawę, że prędzej czy później trzeba będzie na ten problem odpowiedzieć. - Mam wrażenie, że wraz ze zwiększaniem się fali migrantów docierających do Europy, w końcu także i my będziemy musieli wziąć udział w rozwiązywaniu tego problemu - podkreślił gość Trójki. - Wydaje mi się, że zdanie rządu będzie musiało ewoluować - dodał.

Jakub Jałowiczor ("Gość Niedzielny") stwierdził z kolei, że w tej kwestii podstawowym problemem jest różnica ekonomiczna między Europą a Afryką. Jak mówił, tym ludziom trzeba pomóc, ale ściąganie chrześcijan z Syrii do Europy to nie jest rozwiązanie.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Goście: Jakub Jałowiczor ("Gość Niedzielny") i Zbigniew Parafianowicz ("Dziennik Gazeta Prawna")
Data emisji: 16.06.2017
Godzina emisji: 17.44

mr/gs

Czytaj także

Miesiąc na odpowiedź Komisji Europejskiej. Trwa procedura przeciw Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 11:32
Polska, Węgry i Czechy mają cztery tygodnie na przysłanie wyjaśnień do Komisji Europejskiej w związku z rozpoczętą procedurą dotyczącą odmowy przyjęcia uchodźców. Zwykle Bruksela daje państwom członkowskim dwa miesiące na odpowiedź.
rozwiń zwiń