X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Korzystne sondaże dla Prawa i Sprawiedliwości. Skąd tak duże poparcie?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 18:35
Według najnowszego badania CBOS, na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby 47 procent respondentów deklarujących udział w wyborach. Z kolei według sondażu IBRiS dla "Super Expressu" na partię rządzącą chce głosować 38,1 procent pytanych. Co ma wpływ na takie wyniki? O tym mówili goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Bogumił Łoziński i Marcin Celiński o wysokim poparciu dla PiS (Puls Trójki)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński
Prezes PiS Jarosław KaczyńskiFoto: Fotokon/shutterstock.com

Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") tłumaczył, że na duże poparcie ma wpływ wiele czynników. Jak mówił, do stałego elektoratu doszedł nowy elektorat, nazywany "socjalnym".

 Nazwałbym go "godnościowym". Poprzez programy Rodzina 500+ i Mieszkanie Plus, a także zahamowanie bezrobocia poprawił się poziom życia Polaków. Ci ludzie będą stanowić trwały elektorat, gdyż będą się bali tego, że jak zmieni się władza, to pogorszą się warunki  podkreślił gość Trójki.

Marcin Celiński ("Liberté") uważa, że obecnie mamy do czynienia z sytuacją, w której rolę miękkiej, konserwatywnej opozycji zaczął pełnić prezydent Andrzej Duda, który jednocześnie własną popularnością pomaga PiS w sondażach.

 Liderzy Platformy Obywatelskiej zaczęli ścigać się z Nowoczesną m.in. na deklaracje o związkach partnerskich i przez to tracą wizerunek konserwatywny. Nie zdobędą wyborcy liberalnego, którego dawno rozczarowali. To, że PiS tak dominuje, to kwestia słabości opozycji, która osobom zachowawczym nie potrafi przedstawić oferty – wyjaśnił.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Goście: Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") i Marcin Celiński ("Liberté")
Data emisji: 16.10.2017
Godzina emisji: 17.44

mr/mk

Czytaj także

Najnowszy sondaż: PiS wciąż dominuje, Platforma przed Nowoczesną

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 10:51
Na partię rządzącą chce głosować 38,1 procent pytanych – takie wyniki znajdujemy w sondażu IBRiS-u dla "Super Expressu".
rozwiń zwiń