X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marek Suski: musimy bronić dobrego imienia Polski

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2018 19:01
– W przestrzeni publicznej, zarówno krajowej, jak i międzynarodowej, pojawiły się ostatnio kłamstwa dotyczące "polskich obozów koncentracyjnych". Nie wystarczy tylko edukować, są ludzie, którzy mają złą wolę i chcą odwrócić los historii – mówił w "Pulsie Trójki" Marek Suski, szef gabinetu politycznego premiera.
Audio
  • Marek Suski o nowelizacji ustawy o IPN (Puls Trójki)
Marek Suski
Marek SuskiFoto: Trójka

– Przyjęcie nowelizacji ustawy o IPN przez Sejm było niespodziewane, a data, którą wybrano, szczególnie niefortunna. Mam jednak nadzieję na stworzenie polsko-izraelskiej grupy roboczej, która będzie wspólnie pracować nad projektem ustawy, rozpatrzy ją na nowo i doprowadzi do porozumienia – powiedziała w poniedziałek ambasador Izraela w Polsce Anna Azari.

Marek Suski tłumaczył, że ta nowelizacja od półtora roku była na stronach ministerstwa. Jak mówił, ambasador Izraela spotkała się kilkakrotnie z ministrem Patrykiem Jakim. Rozmawiali na ten temat, a przygotowane projekty były znane i nie było żadnych uwag.

– Sejm uchwalił ustawę, a te zarzuty, które się pojawiły, nie dotyczą jej zapisów. Jeśli ktoś publicznie rozpowszechnia kłamstwo, to jest to karane. My, jako państwo, musimy się bronić. Ta ustawa mówi o karaniu za mówienie o "polskich obozach koncentracyjnych" – podkreślił gość Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Marek Suski (szef gabinetu politycznego premiera)
Data emisji: 29.01.2018
Godzina emisji: 17.44

mr/kw

Czytaj także

Ambasador Izraela w Polsce: liczymy, że polsko-izraelska grupa robocza na nowo rozpatrzy nowelę o IPN [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2018 20:01
- Mamy nadzieję na stworzenie polsko-izraelskiej grupy roboczej, która na nowo rozpatrzy nowelizację ustawy o IPN i doprowadzi do porozumienia - powiedziała w poniedziałek ambasador Izraela w Polsce Anna Azari.
rozwiń zwiń