X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory prezydenckie w Warszawie. Jan Śpiewak: stawka jest bardzo wysoka

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 18:41
– Czeka nas intensywna kampania wyborcza, bo stawka w tych wyborach jest wysoka – stwierdził na antenie Trójki kandydat na prezydenta Warszawy Jan Śpiewak. Sławomir Potapowicz, przewodniczący Nowoczesnej w Stolicy, stwierdził z kolei, że "to media będą miały kluczowy wpływ na wyników tych wyborów".
Audio
  • Jan Śpiewak i Sławomir Potapowicz o wyborach prezydenckich w Warszawie (Puls Trójki)
Widok na centrum Warszawy. Zdjęcie ilustracyjne
Widok na centrum Warszawy. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lukas Bischoff/shutterstock

Zarząd stołecznego SLD cofnął w czwartek rekomendację na prezydenta Warszawy Andrzejowi Celińskiemu. Polityk w środę w wulgarny sposób zwrócił się na Facebooku do Jana Śpiewaka, lidera stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, który również chce ubiegać się o urząd prezydenta stolicy. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".  

 Ubolewam, że minister kultury używa takiego języka. To jest poziom, którego mam nadzieje, nie będziemy już obserwować. Czeka nas za to bardzo intensywna kampania, bo stawka jest wysoka. PO musi obronić Warszawę, żeby przetrwać, a PiS może na tych wyborach tylko zyskać. My pozycjonujemy się w opozycji do obu tych sił. Nie jest to łatwe, bo to duże miasto, gdzie głosuje bardzo wielu ludzi. Ta kampania będzie wymagała dużego zaangażowania, ale zapowiada się ciekawie– stwierdził Jan Śpiewak.

Sławomir Potapowicz dodał, że "kampania, z którą mamy do czynienia, jest na pewno inna od tych, które mieliśmy kilka lat temu".  Widzę jak to wszystko się zmienia i jak różne narzędzia są używane. Ta kampania z tego punktu widzenia, będzie zupełnie inna. To media będą jednym z istotnych elementów, które będą miały wpływ na wynik wyborów  dodał Potapowicz.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Karusta
Goście: Jan Śpiewak (kandydat na prezydenta Warszawy), Sławomir Potapowicz (przewodniczący Nowoczesnej w Warszawie)
Data emisji: 27.07.2018
Godzina emisji: 17.45

koz/kw