Podsumowanie kampanii wyborczej

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2007 17:45
W Pulsie Trójki podsumujemy kampanię wyborczą i zastanowimy się, w jakiej Polsce obudzimy się 22 października. Gośćmi audycji będą prof. Andrzej Rychard i red. nacz. tygodnikia 'Wprost" Stanisław Janecki.
Zobacz więcej na temat: POLSKA

Czytaj także

Sławomir Nowak

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2007 08:13
Bardzo szeroko otwieramy ramiona i mówimy politykom PiS: chodźcie do nas, bo z nami można zrobić coś dobrego dla Polski. Formacja, w której do tej pory tkwiliście z Giertychem i Lepperem na plecach, już nic więcej dobrego nie zrobi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karol Karski i Ryszard Kalisz

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2007 08:13
Karski: Ze strony Kaczyńskiego będzie to debata merytoryczna, wyważona, oparta na prawdzie. Kwaśniewski zostanie merytorycznie zgnieciony. Kalisz: Obydwaj panowie będą prowadzili debatę merytorycznie, kulturalnie, bez żadnych nieładnych zagrywek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Śpiewak

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2007 08:13
Wyglądało to na lekko ustawiony mecz. Istotne jest, że oto mamy dwóch przeciwników, bez trzeciego. Ustawienie sceny politycznej przez Kaczyńskiego - konfrontacja PiS-u przeciwko LiD-owi i nikogo więcej nie ma - to bardzo znaczący wynik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Wierzejski

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2007 08:13
Wyzwaliśmy na pojedynek pana Kaczyńskiego, Olejniczaka, Tuska - nie ma odzewu. Oni z nami debatować nie chcą. Kaczyński zrobił debatę z Kwaśniewskim, by osłabić PO, LPR - by osłabić siły centroprawicowe i podnieść LiD do pierwszego szeregu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Dziedziczak

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2007 08:13
Jarosław Kaczyński z chęcią spotka się ze zwycięzcą debaty Kwaśniewski-Tusk. Jesteśmy otwarci na rozmowę. Rozważymy debatę ze zwycięzcą. To kwestia dobrego gospodarowania czasem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bronisław Komorowski

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2007 08:13
Nie ma powodu, by Polacy byli skazani na wybór między radykalną prawicą, nad którą unosi się cień oszołoma i lewicą, nad którą unosi się cień postkomunisty. Nie ma powodu. Jest PO, która proponuje nie ekstrema, tylko pewną drogę umiaru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Kurski

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2007 08:13
Jedyną nadzieją Donalda Tuska i LiD-u na zaistnienie we władzy jest PO-LiD, taka PO-LiD-owania godna koalicja, dlatego, że doświadczenie samorządowe jest bardzo zapalające wyobraźnię. Tacy ludzie, jak Jan Rokita nie będą tego żyrować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bogdan Zdrojewski

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2007 08:13
Rząd Tuska będzie lepszy od tego, co obserwowaliśmy ostatnio - ale o to nietrudno. Jestem przekonany, że będzie to rząd o dużej determinacji do tego, by w efekcie rządzenia, trochę więcej ludzi chodziło po ulicach uśmiechniętych.
rozwiń zwiń