X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Strategiczna deklaracja Polski i USA. Komentarz polityczny

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2018 20:25
- Prezydenci rozmawiali o kwestii strategicznej dla Polski, czyli o suwerenności naszego państwa - podkreślał wagę wizyty Andrzeja Dudy w USA Zbigniew Gryglas z klubu Prawo i Sprawiedliwość. - Mówiono o ogólniakach i nie padły żadne konkrety - stwierdził natomiast Tomasz Rzymkowski z klubu Kukiz'15.
Audio
  • Strategiczna deklaracja Polski i USA. Dwugłos polityków (Puls Trójki)
Andrzej Duda i Donald Trump
Andrzej Duda i Donald TrumpFoto: PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS

W Białym Domu po raz pierwszy Donald Trump spotkał się z Andrzejem Dudą. Prezydenci ustalili w deklaracji o strategicznym partnerstwie obu krajów, że zwiększą współpracę w zakresie obronności oraz energetyki. 

- Jestem rozczarowany, nie widzę sukcesów tej wizyty. Zabrakło tej kluczowej decyzji, czyli politycznej. Wszystkie inne decyzje są jej następstwem. Donald Trump kilka miesięcy temu był bardziej radykalny, mówił o sankcjach, a teraz tego zabrakło. Zwłaszcza zabrakło deklaracji na temat amerykańskich surowców energetycznych i Nord Stream 2 - przyznał gość audycji Tomasz Rzymkowski.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Zbigniew Gryglas zauważył, że "bezpieczeństwo musi kosztować i to muszą być duże pieniądze". - Koszt tej bazy będzie mniejszy niż 2 mld dolarów. Te pieniądze nie są pieniędzmi straconymi, gdyż nawet jak amerykańscy żołnierze wyjadą, to cała baza pozostanie u nas. To inwestycja w nasze bezpieczeństwo - powiedział polityk.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość:  Zbigniew Gryglas (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Tomasz Rzymkowski (Kukiz' 15)
Data emisji: 19.09.2018
Godzina emisji: 17.44

dn/gs

Czytaj także

Wiceszef MSZ: to nie jest wizyta wizerunkowa, po wspólne zdjęcie

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2018 18:33
– Zaangażowanie USA w projekt Inicjatywa Trójmorza, bezpieczeństwo energetyczne i obecność wojsk USA w regionie to najważniejsze oczekiwania w związku z wizytą Andrzeja Dudy w Waszyngtonie – powiedział w "Pulsie Trójki" wiceminister spraw zagranicznych Bartosz Cichocki.
rozwiń zwiń