X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kiedy afera GetBack zostanie rozliczona? Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 18:59
Kiedy zostanie rozliczona afera GetBack? Dlaczego postępowanie toczy się tak długo? O tym dyskutowali w "Pulsie Trójki": Tadeusz Cymański (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna). 
Audio
  • Co dalej z aferą GetBack? Komentarze polityków (Puls Trójki)
Posiedzenie sejmowej komisji finansów publicznych związane z wyjaśnieniem tzw. afery Getback
Posiedzenie sejmowej komisji finansów publicznych związane z wyjaśnieniem tzw. "afery Getback" Foto: PAP/Tomasz Gzell

Tadeusz Cymański podkreślił, że trudno być zadowolonym z tempa rozliczania afery GetBack. – Przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego jako powód niemożliwości reagowania podali konieczność ochrony danych osobowych. Prawdopodobna może okazać się hipoteza, że wiele osób nieświadomie nabyło jakieś dobra związane z GetBackiem i trudno przewidzieć, jakie będą tego konsekwencje – mówił poseł.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według Pauliny Hennig-Kloski największym problemem jest to, że pokrzywdzeni nie przybliżyli się do odzyskania swoich pieniędzy. – Trwają zatrzymania, stawia się zarzuty, ale majątek spółki jest cały czas w obrocie. Nikt go nie zajął. Rada Nadzorcza wystawiła sobie absolutorium. Pokrzywdzeni natomiast borykają się z problemami – zwróciła uwagę wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Finansów Publicznych. 

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Goście: Tadeusz Cymański (PiS), Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna)
Data emisji: 3.10.2018
Godzina emisji: 17.45

ras/kw

Czytaj także

Pytania o GetBack. Czy powstanie specjalna podkomisja?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 20:01
Sejmowa Komisja Finansów Publicznych skieruje do Komisji Nadzoru Finansowego szereg pytań, dotyczących afery GetBack SA - taka jest konkluzja posiedzenia komisji, dotyczącego tej sprawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejni zatrzymani ws. GetBack, wśród nich były wiceprezes spółki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 08:00
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w nowym wątku śledztwa w sprawie GetBack - wyprowadzenia ze spółki pod pozorem niekorzystnych umów - siedem osób, m.in. b. wiceprezesa spółki Piotra T.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afera GetBack: jak ze spółki giełdowej zrobiono „wydmuszkę finansową”?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 15:34
Prokuratorskie śledztwo ujawnia coraz więcej faktów dotyczących przestępczych działań pracowników firmy windykacyjnej GetBack, które doprowadziły do stworzenia ze spółki giełdowej tzw. wydmuszki finansowej.
rozwiń zwiń