X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ludmiła Kozłowska jest powiązana z Kremlem? Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 19:57
– Nie wierzę, że zarzuty ukraińskiej organizacji pozarządowej Stop Korupcji kierowane wobec Ludmiły Kozłowskiej są prawdziwe – mówił w "Pulsie Trójki" Marcin Wyrwał (Onet.pl).
Audio
  • Dorota Kania i Marcin Wyrwał o wątpliwościach związanych z Ludmiłą Kozłowską (Puls Trójki)
Ludmiła Kozłowska
Ludmiła KozłowskaFoto: PAP/Rafał Guz

Ludmiła Kozłowska jest podejrzewana m. in. o zdradę stanu i nawoływanie do zmiany granic Ukrainy. Tamtejszy portal StopKor dotarł do dokumentów SBU w tej sprawie. Po tym, jak działacz organizacji pozarządowej Stop Korupcji (StopKor) złożył zawiadomienie o "bezprawnych działaniach" Kozłowskiej, dostał odpowiedź, że wobec Ukrainki toczy się już postępowanie karne w związku z oznakami popełnienia przestępstwa. Do tej sprawy odnieśli się w "Pulsie Trójki"Dorota Kania (Gazeta Polska, Telewizja Republika) oraz Marcin Wyrwał (Onet.pl). 

– Ciekawe w tej sprawie są powiązania Kozłowskiej z kazachskim oligarchą Abliazowem, a co za tym idzie z samym Kremlem. O tych powiązaniach pisały już polskie media w 2014 roku. Sprawą zajmuje się również ukraińska organizacja (StopKor) tropiąca korupcję w tym kraju – stwierdziła Kania. 

Innego zdania był jednak Marcin Wyrwał. – Nie wierzę, że te zarzuty wobec Kozłowskiej są prawdziwe. Jeżeli chodzi o 2014 rok, to w tym czasie grupa polityków PiS stanęła w Europarlamencie w obronie Abliazowa, w tym Andrzej Duda czy Zdzisław Krasnodębski. Natomiast co do organizacji Stop Korupcji i innych wschodnich instytucji, mediów, to sprawdzajmy, kto jest właścicielem tych źródeł i jakie mają budżety. Budżet StopKor wynosi 9 tys. zł, co dla mediów nie jest zbyt wysoką sumą – mówił Wyrwał. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
Goście: Dorota Kania (Gazeta Polska, Telewizja Republika), Marcin Wyrwał (Onet.pl)
Data emisji: 11.10.2018
Godzina emisji: 17.45 

kad/ml

Czytaj także

Małgorzata Gosiewska: Lech Kaczyński uratował Gruzję

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 09:34
– Gdyby świętej pamięci Lech Kaczyński nie stanął na drodze, to nie rozmawialibyśmy o Gruzji, byłoby to terytorium zajęte w całości – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" Małgorzata Gosiewska. Dziś mija 10. rocznica wybuchu wojny rosyjsko-gruzińskiej o Osetię Południową.
rozwiń zwiń