X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bój o Warszawę. Kto przekona mieszkańców stolicy?

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 19:12
– Rafał Trzaskowski sprawia wrażenie, jakby go zmuszono do kandydowania – mówił na antenie radiowej Trójki prof. Henryk Domański (Polska Akademia Nauk). – Patryk Jaki ma za sobą różne nieskończone, mało ciekawe procesy z Opola – stwierdził prof. Wawrzyniec Konarski (Uczelnia Vistula).
Audio
  • Goście Trójki zgodzili się, że Patrykowi Jakiemu bardzo zależy na zwycięstwie w wyborach (Puls Trójki)
Patryk Jaki (po lewej) i Rafał Trzaskowski mają największe szanse na prezydenturę w Warszawie
Patryk Jaki (po lewej) i Rafał Trzaskowski mają największe szanse na prezydenturę w WarszawieFoto: PAP/Tomasz Gzell, PAP/Rafał Guz

Wybory samorządowe coraz bliżej. Najwięcej emocji wzbudza wyścig o prezydenturę Warszawy, gdzie liczy się dwóch kandydatów: Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski. Zapraszamy do oglądania debaty wszystkich 14 kandydatów, która będzie transmitowana na stronie PolskieRadio24.pl.

Prof. Henryk Domański stwierdził, że Rafał Trzaskowski zachowuje się, jakby go zmuszono do kandydowania. – Skuteczniej wyborców przekonuje Patryk Jaki. Rafał Trzaskowski sprawia wrażenie, jakby Platforma zmusiła go do występowania w roli reprezentanta Platformy Obywatelskiej w Warszawie – podkreślił Domański. – Do końca przeciętny wyborca warszawiak nie jest przekonany, że jemu tak rzeczywiście bardzo zależy. Natomiast Patrykowi Jakiemu zależy zdecydowanie i to chyba decyduje o dotychczasowym sukcesie, czyli zmniejszeniu dystansu – dodał.  

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wawrzyniec Konarski przyznał, że widać, iż Patrykowi Jakiemu zależy na zwycięstwie. – Jest dobrze przygotowany, zawsze trochę bawi mnie to, że jest wokół niego konglomerat osób, bo są i narodowcy, antysemici i mój były student, który był kiedyś lewicowy. To wszystko pokazuje, jak bardzo mu zależy. Tyle tylko, że Patryk Jaki ma za sobą różne nieskończone, mało ciekawe procesy z Opola, które są dzisiaj skrzętnie ukrywane – zaznaczył prof. Wawrzyniec Konarski. – Jednak jeśli mu się ten desant uda, będzie to desant na niespotykaną skalę, bo Warszawa jest olbrzymim i ważnym symbolem z perspektywy polityki polskiej w ogóle – dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Goście: prof. Henryk Domański (Polska Akademia Nauk), prof. Wawrzyniec Konarski (Uczelnia Vistula)
Data emisji: 12.10.2018
Godzina emisji: 17.45 

dcz/mk