X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kampania wyborcza na wsi. Które ugrupowanie otrzyma największe poparcie rolników?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 18:53
Kto ma najlepszy program dla polskiej wsi? Jakie postulaty zyskają poparcie rolników? O kampanii samorządowej na wsi dyskutowali w "Pulsie Trójki": Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS) i Piotr Zgorzelski (poseł PSL).
Audio
  • Wybory samorządowe. Kto zwycięży na polskiej wsi? (Puls Trójki)
60 proc. budynków na obszarach wiejskich stanowią domy jednorodzinne wymagające docieplenia.
60 proc. budynków na obszarach wiejskich stanowią domy jednorodzinne wymagające docieplenia.Foto: shutterstock/Mariusz Szczygiel

Zbigniew Kuźmiuk przypomniał, że w 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne na wsi. – Mamy bardzo ambitny program dla polskiej wsi, który konsekwentnie od pierwszego dnia rządów realizujemy. Polska wieś i rolnicy doceniają nasze działania. To choćby program Rodzina 500 plus – zauważył europoseł PiS.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według parlamentarzysty Polskiego Stronnictwa Ludowego rząd oszukał polską wieś. – Badania opinii publicznej pokazują, że najlepiej interesy rolników realizuje PSL. Całkowicie rozumiemy trwający na nas atak ze strony PiS. Oni nawet wchodzą w nasz obszar tożsamościowy, powołując się na idee ruchu ludowego – powiedział Piotr Zgorzelski.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS), Piotr Zgorzelski (poseł PSL)
Data emisji: 17.10.2018
Godzina emisji: 17.45

ras/ml

Czytaj także

Bój o Warszawę. Kto przekona mieszkańców stolicy?

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 19:12
– Rafał Trzaskowski sprawia wrażenie, jakby go zmuszono do kandydowania – mówił na antenie radiowej Trójki prof. Henryk Domański (Polska Akademia Nauk). – Patryk Jaki ma za sobą różne nieskończone, mało ciekawe procesy z Opola – stwierdził prof. Wawrzyniec Konarski (Uczelnia Vistula).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po debacie kandydatów na prezydenta Warszawy. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 18:43
– Nikt debaty nie wygrał, wszyscy byli bardzo podobni do siebie, nie mówili nic zaskakującego. Sądzę, że wyborcy już dawno wybrali i debata nic nie zmieniła – powiedział w "Pulsie Trójki" Janusz Schwertner (Onet.pl). Drugim gościem był Adrian Stankowski ("Gazeta Polska Codziennie").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biskup Artur Miziński: Jan Paweł II żył tym, co mówił

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 19:13
– Jan Paweł II żył tym, co mówił. To był właśnie wyraz wielkiej miłości do Boga i głębokiej wiary – mówił na antenie radiowej Trójki biskup Artur Miziński.
rozwiń zwiń