X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Taśmy z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Dwugłos dziennikarzy

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 18:25
Komu taśmy mogą zaszkodzić i kto jest w ich posiadaniu? O wypływających taśmach z restauracji "Sowa i Przyjaciele" dyskutowali w "Pulsie Trójki": Cezary Gmyz (TVP) oraz Janusz Schwertner (Onet.pl).
Audio
Nagrań dokonano w warszawskiej restauracji Sowa i Przyjaciele
Nagrań dokonano w warszawskiej restauracji "Sowa i Przyjaciele"Foto: PAP/Jakub Kamiński

W ciągu ostatnich kilku dni TVP opublikowała nowe taśmy z udziałem polityków i ważnych postaci. Wcześniej zrobiła to także redakcja portalu Onet.pl.

 Im szybciej całość tego materiału ujrzy światło dzienne, tym lepiej. Mam zastrzeżenia co do publikacji Onetu, gdyż mając dostęp do całości tych materiałów, rzucił się jak szczerbaty na suchary tylko na jedną taśmę. Dokonał przy tym manipulacji, zapowiadając pewną taśmę, której nie ma – powiedział Cezary Gmyz.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

 Jestem zaskoczony hipokryzją reakcji. Cały obecny obóz władzy nazywał je taśmami prawdy, dopóki nie dotknęły Mateusza Morawieckiego. Nie czepiam się języka, samemu zdarza mi się przeklinać, ale Jarosław Kaczyński mówił, że ktoś, kto używa takiego języka, nie powinien być u władzy, a zatem wg prezesa PiS obecny premier jest nieodpowiednią osobą na tym stanowisku. Teraz Jarosław Kaczyński zmienił zdanie  mówił z kolei Janusz Schwertner.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
Goście: Cezary Gmyz (TVP) oraz Janusz Schwertner (Onet.pl)
Data emisji: 18.10.2018
Godzina emisji: 17.45

dn/mk