X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O przyszłości Kazimierza Marcinkiewicza i o decyzjach Sławomira Skrzypka jako przewodniczącego RPP

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2007 17:45
Gośćmi audycji będą pos. Aleksandra Natalli-Świat z PiS -przew. sejmowej komisji finansów i pos. Bogdan Zdrojewski - przew. klubu PO.
Audio

Czytaj także

Skrzypek: zamierzam dopełnić ustawowych obowiązków

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2010 19:19
Prezes Narodowego Banku Polskiego Sławomir Skrzypek po zakończeniu spotkania w kancelarii premiera zapewnił, że ze strony NBP i Rady Polityki Pieniężnej zawsze była wola współpracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy wiceprezes NBP może przewodzić NBP?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 09:18
Są pewne prawne wątpliwości wokół wyboru przewodniczącego Rady Polityki Pieniężnej. Część konstytucjonalistów uważa, że pełniący obowiązki prezesa Narodowego Banku Polskiego pierwszy wiceprezes Piotr Wiesiołek nie ma prawa głosu podczas posiedzenia RPP i nie może nią kierować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Chlebowski

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2007 08:13
Tej partii i tego człowieka już dawno nie powinno być w rządzie, który dużo mówi o odnowie moralnej, o odnowie życia publicznego i społecznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kazimierz Marcinkiewicz i Jan Dziedziczak

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2007 08:13
K. Marcinkiewicz: Może czasem warto posłuchać byłego premiera. A ci, którzy są premierami, też kiedyś będą byłymi. J. Dziedziczak: Ten parlament na dłuższą metę już nic dobrego nie zrobi. Powinien zakończyć swoją działalność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Political fiction?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2007 07:15
"..Współpraca polityczna wymaga umowy partii politycznych, (..) jeżeli takie koalicje w przyszłości kiedykolwiek się zdarzą to jak najbardziej tak. Natomiast jak mówię, wydaje mi się, na ile jestem realistą i uważnym obserwatorem polskiej polityki, że przed wyborami parlamentarnymi, następnymi, bardzo mało jest prawdopodobna taka sytuacja."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobre i złe standardy

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2007 07:16
Byłoby rzeczą najzupełniej właściwą, żeby na czele dużego banku stanął były premier, sytuacja, która w moim przekonaniu tworzy dobry standard. Zły standard tworzy to, co się stało u naszych sąsiadów, że były szef rządu stanął na czele, ale firmy zagranicznej.
rozwiń zwiń