Puls Trójki

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2010 17:45
Kandydaci na start
Audio

Na dobre rusza kampania prezydencka. Kto dziś nie zdążył zarejestrować swojego komitetu wyborczego, nie wystartuje w tej batalii. A ci, którzy zdążyli - wystartują, jeśli na czas zbiorą sto tysięcy podpisów pod listami poparcia. Pytanie - jaka to będzie kampania? - poza tym, że wyjątkowo krótka...

To pytanie do naszych gości - ekspertów od polityki i komunikacji. Nasze zaproszenie przyjęli dr hab. Adam Grzegorczyk (rektor Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie) i dr Sergiusz Trzeciak (konsultant polityczny, wykładowca Collegium Civitas).

 

Czytaj także

Ostatnia szansa dla kandydatów na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 06:13
W czwartek o północy kończy się termin składania podpisów poparcia przez komitety wyborcze kandydatów na prezydenta. Minimum 100 tysięcy podpisów jest wymagane, by Państwowa Komisja Wyborcza mogła zarejestrować kandydata do udziału w wyborach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

15,5 mln zł - to limit na kampanie prezydenckie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 15:33
Komitety wyborcze będą mogły wydać na wybory prezydenckie po ponad 15,5 mln zł, a nie 14,7 mln zł, jak stanowią obecne przepisy. Na stronach internetowych będą musiały publikować rejestry otrzymanych kredytów i wpłat - przewidują projekty rozporządzeń MF.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Napieralski piętnastym kandydatem na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2010 13:32
Do Państwowej Komisji Wyborczej zgłosił się komitet wyborczy Grzegorza Napieralskiego. To 15 komitet, który chce wystawić swojego kandydata w czerwcowych wyborach prezydenckich. Grzegorz Napieralski jest przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
rozwiń zwiń