Puls Trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2010 17:45
Czy kampania prezydencka zmieni polską scenę polityczną? Czy Polska Plus zbliży się do PiS? I czy Socjaldemokracja Polska będzie ściślej współpracować z SLD? O tym - w rozmowie z Izabellą Sierakowską (SdPl) i Jarosławem Sellinem (Polska Plus).
Audio

Czy kampania prezydencka zmieni polską scenę polityczną? A jeśli tak, to jak? Czy Polska Plus zbliży się do PiS? I czy Socjaldemokracja Polska będzie ściślej współpracować z SLD?

O tym - w rozmowie z Izabellą Sierakowską, SdPl i Jarosławem Sellinem, Polska Plus.

Zapraszamy.

Czytaj także

"Panu to ja mogę nogę podać", czyli co przesądza?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2010 07:34
Medialne debaty polityczne to już nieodłączny element każdej kampanii prezydenckiej czy parlamentarnej. Sztaby kampanijne wiedzą, że wówczas gra toczy się o wysoką stawkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2007 09:00
Jeszcze długo będziemy cieszyć się z "cudu w Cardiff", więc pewnie swoją radością podzielą się z państwem także nasi goście. Poza tym na pewno porozmawiamy o wyjściu marszałka Marka Jurka z Prawa i Sprawiedliwości. Ale to nie wszystko, o czym jeszcze - proszę posłuchać? Gośćmi Salonu prasowego będą publicyści: Stanisław Janecki - red. nacz. tygodnika "Wprost", Cezary Michalski z "Dziennika", Janusz Rolicki z "Faktu" i Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej"
rozwiń zwiń