X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Afera wokół KNF. Wobec kogo zostaną wyciągnięte konsekwencje?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 18:40
Jakie będą konsekwencje afery wokół Komisji Nadzoru Finansowego? Kto zyskał, a kto stracił na publikacji "Gazety Wyborczej"? O sprawie w "Pulsie Trójki" dyskutowali Marcin Wojciechowski (dziennikarz "Liberte!") i Tomasz Sakiewicz (redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie").
Audio
  • Kto zyskał, a kto stracił na aferze wokół KNF? Komentarze (Puls Trójki)
KNF
KNFFoto: Mateusz_Szymanski/Shutterstock.com

Marcin Wojciechowski zauważył, że Leszek Czarnecki miał prawo obawiać się Komisji Nadzoru Finansowego. – Przeciwko niemu stanęło państwo. Wysoki rangą przedstawiciel państwa polskiego zagroził mu, że przejmą jego bank za złotówkę. Trzeba też zapytać, dlaczego bank został wciągnięty na listę ostrzeżeń – mówił dziennikarz "Liberte!".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według Tomasza Sakiewicza zdarzenia, które miały miejsce są zaskakujące. – Najpierw KNF z niewiadomych przyczyn kwituje GetBack wprowadzając wielu ludzi w błąd. Wkrótce następują aresztowania wokół tego ostatniego. Następują pewne działania naprawcze, które doprowadzają Idea Bank do poważnych problemów – zwrócił uwagę redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Magda Uchaniuk-Gadowska
Goście: Marcin Wojciechowski ("Liberte!"), Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska, Gazeta Polska "Codziennie")
Data emisji: 15.11.2018
Godzina emisji: 17.45

ras/gs

Czytaj także

Janusz Szewczak: według mnie sprawa może być przygotowaną prowokacją

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 12:13
- Jeśli ktoś przygotowywał się na prowokację to różnie mógł to formułować.  Mamy jasne oświadczenie Komisji Nadzoru Finansowego, że to próba szantażu i wpłynięcia na jego działania - mówił w Polskim Radiu 24 Janusz Szewczak, poseł PiS, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Dworczyk: premier przyjął dymisję szefa KNF

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 18:28
– Decyzję w sprawie dalszych losów Marka Chrzanowskiego podejmie pan premier, który polecił prokuraturze i służbom zebranie maksimum informacji – powiedział w "Pulsie Trójki" szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. – To oczywista sytuacja korupcyjna – dodał poseł Marcin Święcicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dymisja szefa KNF. Posłanka PO: to wierzchołek góry lodowej

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 14:52
- Złożenie dymisji przez Marka Chrzanowskiego jest potwierdzeniem tego, że mamy do czynienia ze skandaliczną sytuacją i ogromną aferą - mówiła w audycji "W samo południe" Marta Golbik (Platfoma Obywatelska).
rozwiń zwiń