X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety w biznesie. "Jest wiele szklanych sufitów, zwłaszcza w dużych korporacjach"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 18:17
– Mimo zmiany mentalności i rozwiązań systemowych borykałam się ze szklanym sufitem – powiedziała wiceminister Andżelika Możdżanowska. – Kobietom trudno awansować – dodała prezes Katarzyna Wierzbowska.
Audio
  • Kobiety w biznesie. "Jest wiele szklanych sufitów" (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Około 170 kobiet biznesu, które zajmują wysokie stanowiska w różnych branżach, wzięły udział w konferencji "Przedsiębiorcza na co Dzień Kobieta". Spotkanie zorganizowała wiceminister inwestycji i rozwoju Andżelika Możdżanowska, z okazji zbliżającego się dnia kobiet. 

– Rozmawiałyśmy nie tylko o problemach z jakimi się borykamy, ale także o tym jak potrafimy się inspirować, dzielić własnymi pomysłami, sukcesami. Mimo zmiany mentalności i rozwiązań systemowych borykałam się ze szklanym sufitem, ale jestem kobietą czynu i wyzwań, w związku z tym przebijam każdy sufit – powiedziała wiceminister inwestycji i rozwoju Andżelika Możdżanowska.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Wiele szklanych sufitów jest w dużych korporacjach, gdzie kobiety nie mogą dojść na górę, co pokazują statystyki. Skoro mało jest kobiet w zarządach, jako prezesów firm, to zarabiają podobnie co mężczyźni, ale nie mogą dostać się na te stanowiska, trudno im awansować – przyznała Katarzyna Wierzbowska. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Gość: Andżelika Możdżanowska (wiceminister inwestycji i rozwoju), Katarzyna Wierzbowska (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet)
Data emisji: 6.03.2019
Godzina emisji: 17.45

dn/IAR/kw

Czytaj także

Paweł Soloch: nie wykluczam, że nominacje generalskie będą przyznawane 7 marca

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 18:35
– Nie wykluczam, że 7 marca mogą być przyznane nominacje generalskie. Nie udało się tego zrobić przy okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, bo mieliśmy zbyt mało czasu, by wszystko zorganizować – mówił w "Pulsie Trójki" Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ZNP zapowiedział strajk nauczycieli na 8 kwietnia. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 18:50
– Obawiam się, czy autorzy pomysłu o strajku nauczycieli nie synchronizują terminów z kalendarzem wyborczym i czy nie jest to protest polityczny pod płaszczykiem haseł socjalnych – powiedział w "Pulsie Trójki" Agaton Koziński ("Polska The Times"). – Jeżeli chodzi o strajk nauczycieli, trudno mieć wątpliwości natury etycznej, ponieważ w Polsce bardzo nadużywa się pojęcia misji - stwierdziła dr Katarzyna Kasia ("Kultura Liberalna").
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bardzo dobre spotkanie". Rzecznik Praw Dziecka o rozmowach z przedstawicielami Barnevernet

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 18:37
– Było zapewnienie woli współpracy, mam nadzieję, że spotkanie przyniesie efekty – powiedział w "Pulsie Trójki" Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który rozmawiał we wtorek z delegacją norweskiego urzędu ds. ochrony praw dzieci Barnevernet. 
rozwiń zwiń