X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieformalny szczyt UE w Rumunii. Komentarz polityków

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 21:17
W Rumunii trwa nieformalny szczyt szefów rządów państw Unii Europejskiej. Jakie palące kwestie będą dyskutowane przez polityków? O to w audycji "Puls Trójki" zapytała swoich gości Magdalena Uchaniuk-Gadowska.
Audio
  • Nieformalny szczyt UE. Czy zapadną kluczowe decyzje dla wspólnoty? (Puls Trójki)
Nieformalny szczyt UE w Rumunii
Nieformalny szczyt UE w RumuniiFoto: PAP/EPA/LUDOVIC MARIN / POOL

Ewa Lieder, posłanka Nowoczesnej, mówiła w radiowej Trójce, że jest wiele ważnych tematów, które powinni omówić uczestnicy rumuńskiego szczytu. – Dziś są takie problemy, jak wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, ale również agresywna polityka Rosji. Istnieje w związku z tym konieczność budowania jedności, spójności i politycznej solidarności w Unii Europejskiej – stwierdziła kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do PE.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Z kolei Piotr Müller, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do PE, powiedział, że w Sybinie, miejscowości, gdzie odbywa się szczyt, nie zapadną kluczowe decyzje. – Tak naprawdę pewnych decyzji dotyczących tego, co się będzie działo w Unii Europejskiej, należy oczekiwać głównie po wyborach do Parlamentu Europejskiego – podkreślił.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
Goście: Ewa Lieder (posłanka Nowoczesnej), Piotr Müller (wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego)
Data emisji: 9.05.2019 
Godzina emisji: 17:45

pkur/mk

Czytaj także

Elżbieta Kruk: Unia Europejska musi wrócić do korzeni, które budowały ją przez wieki

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 13:26
- Unię Europejską należy zmieniać, ona musi wrócić do korzeni klasycznych, greckich, rzymskich i chrześcijańskich, które budowały ją przez wieki - powiedziała w sobotę na konwencji regionalnej PiS liderka lubelskiej listy tej partii do PE Elżbieta Kruk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Kuźmiuk: w wielu sprawach zgadzamy się z Konfederacją i Kukiz'15

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 14:18
- W wyborach do Parlamentu Europejskiego najważniejszy jest wynik w skali całego kraju. Myślę, że możemy osiągnąć nawet ponad 40-procentowe poparcie - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Kuźmiuk, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń