X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wszystko jasne w kwestii startu opozycji w wyborach. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 18:34
- Dalszy ciąg politycznej opery mydlanej, którą katowani są wyborcy od kilku miesięcy - mówił o negocjacjach partii opozycyjnych na antenie radiowej Trójki Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości. - Jestem przekonany, że ta inna, obywatelska formuła i powrót do korzeni to będzie dobra propozycja dla wyborców - ocenił Koalicję Obywatelską Borys Budka (Platforma Obywatelska). 
Audio
  • SLD pójdzie do wyborów w lewicowej koalicji z Wiosną i Razem (Puls Trójki)
Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty (C) i wiceprzewodniczący SLD Tomasz Trela (P) podczas konferencji prasowej z samorządowcami Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty (C) i wiceprzewodniczący SLD Tomasz Trela (P) podczas konferencji prasowej z samorządowcami Sojuszu Lewicy DemokratycznejFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

Platforma Obywatelska ustaliła, w jakiej formule pójdzie do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Ostatecznie w skład Koalicji Obywatelskiej nie wejdą Sojusz Lewicy Demokratycznej i Polskie Stronnictwo Ludowe, które podjęło decyzję o samodzielnym starcie w ubiegłym tygodniu.

Jednocześnie z jednej listy wystartuje lewica - SLD, Wiosna i Razem.

Michał Wójcik nazwał negocjacje wśród partii opozycyjnych "operą mydlaną". - Dalszy ciąg politycznej opery mydlanej, którą katowani są wyborcy od kilku miesięcy. Kolejny odcinek. Jeżeli to jest finał, to mogę powiedzieć, że my robimy swoje, walczymy o to, żeby mieć jak największe poparcie (…) w czasie kiedy opozycja się podgryza, walczą ze sobą i można usłyszeć w mediach bardzo różne słowa, nie przebierają w środkach, my robimy swoje, dla Polaków - stwierdził wiceminister sprawiedliwości.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Borys Budka wierzy, że nowa formuła Koalicji Obywatelskiej zda egzamin. - W weekend, kiedy PiS zajmował się personaliami i dzieleniem tego tortu w postaci "jedynek", my zajmowaliśmy się programem, dobrym programem dla Polaków, "szóstka Schetyny" (…) Musimy dokończyli pewien proces. Zaproponowaliśmy szeroką formułę współpracy, która została przez naszych przyjaciół z PSL-u odrzucona. Dlatego stwierdziliśmy, że tylko coś szerszego aniżeli formuła partyjna, czyli Koalicja Obywatelska jest w stanie zmierzyć się z naszymi przeciwnikami - zaznaczył. - Jestem przekonany, że ta inna, obywatelska formuła i powrót do korzeni to będzie dobra propozycja dla wyborców, o czym przekonamy się w październiku - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzący: Beata Michniewicz
Goście: Borys Budka (Platforma Obywatelska), Michał Wójcik (wiceminister sprawiedliwości, Prawo i Sprawiedliwość)
Data emisji: 18.07.2019
Godzina emisji: 17.45

dcz/

Czytaj także

Po zabójstwie 10-latki wraca kwestia kary śmierci. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 18:22
Zabójstwo 10-latki z Mrowin na Dolnym Śląsku wstrząsnęło Polską. Przyczyną jej śmierci były rany kłute klatki piersiowej i szyi. Do zbrodni przyznał się 22-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie. Czy w przypadku najcięższych i najbardziej brutalnych przestępstw powinna zostać wprowadzona kara śmierci? Na to pytanie starali się odpowiedzieć goście "Pulsu Trójki".
rozwiń zwiń