X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory parlamentarne. Marek Dyduch: po raz pierwszy na lewicy nie będzie rywalizacji

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 19:35
– Nigdy do końca nie wiadomo, co się wydarzy w polityce, ale lewicy w tych wyborach będzie sprzyjać nie tylko szczęście, ale i rzeczywiste poparcie – powiedział w radiowej Trójce Marek Dyduch. Gościem "Pulsu Trójki" był również Jarosław Sachajko z Kukiz'15.
Audio
  • Marek Dyduch: po raz pierwszy na lewicy nie będzie rywalizacji (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/roibu

Listy wyborcze PSL-Koalicji Polskiej zostały oficjalnie ogłoszone w sobotę podczas krajowej konwencji wyborczej w Płocku. W ramach koalicji z list ludowców będą stratować także politycy Kukiz'15. 

Jarosław Sachajko stwierdził, że "Kukiz'15 wystawia własnych kandydatów do senatu i nie wchodzi w żadne inne porozumienia". – Mamy porozumienie w ramach Koalicji Polskiej z PSL, ale tylko jeśli chodzi o Sejm. Mamy od czterech lat te same postulaty i apelujemy do wszystkich partii rządzących o uporządkowanie sceny politycznej, aby wybierani politycy byli odpowiedzialni przed swoimi wyborcami, a nie przed szefem partii – mówił polityk Kukiz'15.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Marek Dyduch przyznał, że jego zdaniem lewica w jesiennych wyborach ma szanse na uzyskanie ponad 10 proc. – Nigdy do końca nie wiadomo, co się wydarzy w polityce, ale lewicy w tych wyborach będzie sprzyjać nie tylko szczęście, ale i rzeczywiste poparcie. Po raz pierwszy na lewicy nie będzie rywalizacji. Jest szansa, że porozumienie do Senatu będzie szersze, mowa o współpracy Koalicji Obywatelskiej, Lewicy i PSL-u z Kukizem. To dobre posunięcie – powiedział kandydat SLD Marek Dyduch, "jedynka" w Wałbrzychu.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Goście: Jarosław Sachajko (Kukiz’15, Koalicja Polska) i Marek Dyduch (SLD)
Data emisji: 19.08.2019
Godzina emisji: 17.43

dn/mk

Czytaj także

Ugrupowania przygotowują się na wybory. PiS ma gotowe listy, KO "jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 06:28
Partie polityczne przygotowują się na ogłoszone przez prezydenta na 13 października wybory parlamentarne. PiS ma już gotowe listy, Koalicja Obywatelska zaprezentowała "jedynki", Lewica ogłosiła sztab i formułę startu, PSL wkrótce przedstawi kandydatów, a Kukiz'15 chce "korzystać z list" m.in. PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jest nowy skrót komitetu lewicy. SLD ma powody do zadowolenia

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 15:09
W środę Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej uzupełnił wady zawiadomienia dotyczące skrótu nazwy komitetu. Nowy skrót to "KW Sojusz Lewicy Demokratycznej", a nie "KW Lewica" - poinformowała szefowa Krajowego Biura Wyborczego Magdalena Pietrzak. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Jedynki. Agnieszka Ścigaj: nie chcemy, by Polacy byli dzieleni ideologicznie

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 18:58
- Dla nas sukcesem jest to, że jedna z partii systemowych przyjęła nasze postulaty - powiedziała Agnieszka Ścigaj z Kukiz'15. W "Debacie Jedynki" brali również udział: Włodzimierz Bernacki (PiS), Krzysztof Gawkowski (Wiosna) oraz Zbigniew Gryglas (Porozumienie).
rozwiń zwiń