X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Rosja wchłonie Białoruś? Komentarze ekspertów

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 18:00
– Czy Rosja całkowicie opanuje Białoruś? To realny scenariusz. Część ekspertów białoruskich jest bardzo zaniepokojona tymi doniesieniami – powiedziała na antenie Trójki Agnieszka Romaszewska-Guzy, odnosząc się do zapowiedzianego w mediach zacieśnienia relacji między Rosją a Białorusią.
Audio
  • Głęboka integracja między Rosją a Białorusią. Do czego może doprowadzić? Komentarze (Puls Trójki)
Władimir Putin
Władimir PutinFoto: Pixabay.com

łukaszenka free 1200.jpg
Łukaszenka: sytuacja bezpieczeństwa zmusza nas do reagowania

Parafowany na początku września między Białorusią a Rosją dokument zakłada głęboką integrację podatkową i energetyczną obu państw, prowadzącą de facto do powstania konfederacji. Do niepublikowanych dokumentów dotarł rosyjski "Kommiersant". Sprawę na antenie Trójki skomentowały Agnieszka Romaszewska-Guzy oraz Maria Przełomiec.

– Sprawa będzie postępowała powoli. Putin postanowił "powoli kruszyć" Białoruś, przygotowując ją do nieuniknionego, takie jest zdanie części ekspertów – mówiła Agnieszka Romaszewska-Guzy.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Maria Przełomiec zwróciła uwagę, że może to być "gra Kremla". – Na razie Aleksander Łukaszenka twardo oznajmił, że nie ma mowy, żeby Białoruś została wchłonięta – podkreśliła.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki 
Prowadzi: Marcin Pośpiech
Goście: Agnieszka Romaszewska-Guzy (redaktor naczelna Telewizji Biełsat), Maria Przełomiec (program Studio Wschód)
Data emisji: 26.09.2019
Godzina emisji: 17.45

pb/mk

Czytaj także

25 lat rządów Aleksandra Łukaszenki. Jak zmieniała się Białoruś?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2019 20:00
W lipcu mija 25 lat, od kiedy prezydentem Białorusi jest Aleksandrer Łukaszenka. Filip Memches rozmawiał z Jakubem Biernatem, dziennikarzem Biełsatu o integracji białorusko-rosyjskiej.
rozwiń zwiń