X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plusy i minusy kampanii. Co się udało, co sprawiło trudności?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 18:30
– Tak jak przez cztery lata, możemy mówić – odrobiliśmy zadanie – oceniła pytana o przebieg kampanii posłanka Teresa Wargocka (PiS). – Kampania była bardzo intensywna, bo wyborcy mają dużą potrzebę rozmowy. Chcą rozumieć, co się dzieje, niepokoją ich pogłębiające się podziały – mówiła Joanna Augustynowska (PO).
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Daniel Jedzura / Shutterstock.com

13 października odbędą się wybory parlamentarne. Lokale wyborcze będą czynne od 7.00 do 21.00. Polacy wybiorą 460 posłów IX kadencji Sejmu oraz 100 senatorów X kadencji Senatu.

wybory urna 1200 shutt.jpg
Wybory 2019. Najważniejsze informacje

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

To już zatem ostatnie godziny kampanii. Jak oceniają ją przedstawiciele partii rządzącej i opozycji? – Kampania była sprawnie przeprowadzona, przemyślana. Konwencje gromadziły tysiące ludzi, był dobry codzienny przekaz, częste konferencje, także premiera, udział b. premier Beaty Szydło w kampanii – mówiła Teresa Wargocka, PiS. Dodała, że do tego dochodzi udana, w jej ocenie, kampania w regionach.

"Widoczne są podziały"

– Ta kampania jest dość krótka, ale jest bardzo intensywna – mówiła posłanka Joanna Augustynowska (Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska). – Wynika to z dużej potrzeby wyborców, potrzeby rozmowy – zaznaczyła. Jak dodała, trzeba tłumaczyć wyborcom, "dlaczego po czterech latach rządów PiS tak bardzo podzieleni, co widać przy rodzinnych stołach, w pracy, na ulicy". – Rośnie agresja, tego kierunku nie chcą obywatele. Chcą spokoju, sprawnej służby zdrowia, poczucia bezpieczeństwa – powiedziała.

Więcej na temat przebiegu kampanii w audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Goście: Teresa Wargocka (posłanka Prawa i Sprawiedliwości), Joanna Augustynowska (posłanka Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 09.10.2019 
Godzina emisji: 17.44

agkm/gs