X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rząd zaniechań, czy sukcesów?

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2010 18:29
- Nie ma dziedziny w Polsce, w której nie byłoby jakiegoś sukcesu Platformy - ocenia wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski.
Audio

O politycznych scenariuszach na najbliższe miesiące w "Pulsie Trójki" z Marcinem Zaborskim rozmawiali: europoseł Janusz Wojciechowski (PiS) i wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski (PO). Punktem wyjścia do dyskusji był list otwarty eurodeputowanego PiS Marka Migalskiego do Jarosława Kaczyńskiego. Migalski ocenia w nim, że "strategia PiS po wyborach prezydenckich prowadzi (...) prostą drogą do klęski wyborczej w nadchodzącej elekcji samorządowej i przyszłorocznej elekcji parlamentarnej". Janusz Wojciechowski skrytykował wystąpienie Migalskiego. Jego zdaniem jest to tworzenie kolejnego tematu zastępczego, odwracającego uwagę od prawdziwych problemów przed którymi stoi Polska. Gość „Pulsu trójki” uważa, że sytuacja wewnętrzna Prawa i Sprawiedliwości  jest z punktu widzenia Polaków kompletnie nieistotna. Od 3 lat władzę sprawuje Platforma i to jej działania powinny być teraz poddawane dokładnej analizie.
Posłowie odmiennie oceniają rząd Tuska. Zdaniem Niesiołowskiego Platforma ma tak wysokie notowania, bo nie ma dziedziny życia publicznego w Polsce w której rząd nie odniósłby sukcesu. - Zapowiadane szumnie reformy nie są realizowane. Platforma zaprzecza własnemu programowi – twierdzi z kolei Wojciechowski. Jego zdaniem Platforma chce w tej chwili jedynie przetrwać do wyborów.

Czytaj także

Polak wiceszefem intergrupy PE do spraw mniejszości

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2009 20:21
W Parlamencie Europejskim powstała intergrupa do spraw mniejszości narodowych. Jej wiceprzewodniczącym został Janusz Wojciechowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stefan Niesiołowski o aferze hazardowej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 07:31
Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski z PO uważa, że w tak zwanej aferze hazardowej nikt nie popełnił przestępstwa.
rozwiń zwiń