X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rosja straciła ogromną szansę

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 17:44
Dr Sławomir Dębski (członek Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych): Strona rosyjska, dobrze sporządzając ten raport, mogła zbudować znakomity fundament pod przyszłe relacje.
Audio

- Teraz trzeba znaleźć sposób aby wóz, który nam zjechał w jakieś chaszcze, wyprowadzić z powrotem na drogę - stwierdził dr Sławomir Dębski. Dodał, że nie będzie to łatwe.

Stanisław Ciosek, były ambasador Polski w Moskwie uważa, że Rosjanie powinni byli przyznać się do bałaganu na wieży kontrolnej. Jego zdaniem i tak większą część winy za katastrofę ponosi polska strona. 

Goście "Pulsu Trójki" uważają, że istnieje szansa na odbudowanie dobrych relacji polsko-rosyjskich. - Ciągle głęboko wierzę w to, że ten konflikt uda się politykom polskim i rosyjskim zażegnać. Tym bardziej, że jak obserwuję, słowa, które są używane po obydwu stronach, zarówno przez premiera Tuska, jak i ministra Ławrowa, są wstrzemięźliwe - stwierdził Stanisław Ciosek.

 Dr Sławomir Dębski powiedział, że  Polsko-Rosyjska Grupa ds. Trudnych przyjęła w sprawie kwestii katyńskiej jedną zasadę: podstawą odbudowania zaufania między oboma stronami jest prawda. - Moim zdaniem w sprawie Smoleńska jest dokładnie taka sama metoda: obie strony muszą sobie do końca powiedzieć prawdę i niczego nie zamiatać pod dywan - zaznaczył politolog. 

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj” w ramce po prawej stronie.

Audycji "Puls Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o 17.45.

(pg)

Czytaj także

Tusk: raport MAK nie jest kompletny

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2011 16:00
Premier Donald Tusk powiedział, że raport rosyjskiego MAK-u na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej trzeba uznać za niekompletny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MON: raport MAK "niewiarygodny"

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 15:50
Raport MAK zwalnia Rosję z jakiejkolwiek współodpowiedzialności za katastrofę, a na arenie międzynarodowej buduje obraz Polski jako kraju chaosu - uważa Bogdan Klich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rosja ma nas tam, gdzie jej weszliśmy"

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 03:40
Europoseł PiS Janusz Wojciechowski w ostrych słowach komentuje na blogu ustalenia MAK na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń