X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Mały dramat podczas Euro 2012"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 17:31
Była minister sportu Elżbieta Jakubiak określiła mianem małego dramatu, to co spotka kibiców na drogach. Jednocześnie wierzy, że kibice dadzą sobie radę.
Audio
Elżbieta Jakubiak
Elżbieta JakubiakFoto: fot. PRSA

- Stadion stanął na środku miasta (stadion narodowy - przyp. red.), a więc zapraszam kibiców, żeby wybrali się na mecz na piechotę - powiedziała gość "Pulsu Trójki".

Jakubiak zastanawiała się, czy władze zrobiły wszystko co mogły zrobić. - Są stadiony, ale co z ich wykorzystaniem po Euro? Jeśli chodzi o drogi, to nie mamy połączenia z Ukrainą. Nie mamy krajowego dużego lotniska. Zbudowaliiśmy, ale nie do końca i to się nie składa na całość - dodała.

Janusz Piechociński powiedział, że impuls którym było przyznanie Polsce Euro 2012 stworzył większe przyzwolenie na inwestycje. - Jeśli chodzi o lotniska, to osiągnęliśmy to, co trzeba nawet z pewnym zadatkiem, bo infrastrukturę buduje się nie na wczoraj, ale na jutro - powiedział.

Poseł PSL zauważył, że nie wszystkie połączenia szynowe z tymi lotniskami zostały oddane w terminie.

- Na pewno nie wszystkie projekty taborowe zostały na kolei zrobione w czasie. Te kilkadziesiąt dworców, które zostały zmodermiozowane to też jest jakieś osiągnięcie. Jeśli chodzi o drogi to najgorzej jest w węźle warszawskim, nie ma połączenia z Ukrainą - powiedział.

Audycji Puls Trójki można słuchać od poniedziałku do piątku o godzinie 17.45

to

Czytaj także

PiS o Euro: to porażka organizacyjna (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 07:20
Poseł Mariusz Błaszczak uważa, że Euro nie zostało dobrze przygotowane. Wskazuje na brak autostrad na Ukrainę oraz między miastami-gospodarzami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk pod wrażeniem: to cywilizacyjny skok

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 13:17
Autostrada A2 pomiędzy Łodzią a Warszawą będzie przejezdna na Euro 2012. Kończą się prace na feralnym odcinku C.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Budowlańcy z A4: oddajcie nasze pieniądze

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 15:01
Odzyskać pieniądze za wykonane prace przy autostradzie A4 chcą jej podwykonawcy. Grożą, że jeśli ich nie dostaną, to zablokują Euro 2012.
rozwiń zwiń