X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczyt klimatyczny w Warszawie. PiS: to prowokacja

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 14:24
Polska zapłaci za organizację szczytu klimatycznego 100 milionów złotych. Półtoratygodniowe polityczno-ekologiczne spotkanie, pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych, rozpocznie się 11 listopada w Warszawie.
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: PAP/Radek Pietruszka

Stadion Narodowy zainkasuje ponad 26 milionów złotych. Uczestnicy mają zająć się ustalaniem szczegółów porozumienia w sprawie norm emisji dwutlenku węgla na świecie po 2020 roku.
Prawo i Sprawiedliwość wskazuje, że termin 11 listopada to prowokacja, bo w dniu Święta Niepodległości do kraju przyjadą alterglobaliści. Premier odpowiada - takie oceny to przejaw chorej wyobraźni i obsesyjnej nieufności.
O szczycie klimatycznym i jego okolicznościach porozmawiamy w "Pulsie Trójki". Naszymi gośćmi w poniedziałek 5 sierpnia o godz. 17.45 będą: senator Aleksander Pociej z PO i Marcin Mastalerek z PiS.
Zapraszam,

Damian Kwiek.

Czytaj także

Prezes PiS: szczyt klimatyczny 11 listopada to prowokacja

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 19:00
Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że wybór daty na szczyt klimatyczny nie jest przypadkowy i ktoś chce doprowadzić do spięcia. W listopadzie w Warszawie odbędzie się szczyt ONZ, na którym zapadną dalsze decyzje w kwestii polityki klimatycznej.
rozwiń zwiń