X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sto dni rządu w ocenie polityków i słuchaczy Trójki

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 13:29
Mija sto dni pracy rządu premier Beaty Szydło. Jedni chwalą PiS za wprowadzenie programu 500+ i podatku bankowego, inni oskarżają o działania prowadzące do zwiększenia deficytu budżetowego.
Audio
  • Politycy i słuchacze Trójki oceniają sto dni rządu (Za, a nawet przeciw/Trójka)
Jak Polacy oceniają sto dni pracy rządu premier Beaty Szydło?
Jak Polacy oceniają sto dni pracy rządu premier Beaty Szydło?Foto: PAP/Radek Pietruszka

W audycji "Za, a nawet przeciw" Michał Wójcik, poseł Prawa i Sprawiedliwości, przekonuje, że budżet państwa jest bezpieczny i stabilny. - Nie jesteśmy ekonomicznymi szaleńcami - zapewnia i dodaje, że działania rządu zasługują na pochwałę. - Jesteśmy pierwszym rządem od 1989 roku, który w sto dni wykonał kawał naprawdę dobrej roboty - mówi.

Innego zdania jest poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann. - PiS próbuje udowodnić, że jak ma się większość, to można wszystko. Jest to najgorsza droga z możliwych - podkreśla i krytykuje poszczególne posunięcia rządzących.

Politycy i słuchacze Trójki wypowiadają się w audycji na temat zmian planowanych i wprowadzanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Zdania są podzielone, a każda ze stron ma swoje argumenty.

***

Tytuł audycji: Za, a nawet przeciw
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Goście: Michał Wójcik (poseł Prawa i Sprawiedliwości), Sławomir Neumann (poseł Platformy Obywatelskiej), Wawrzyniec Konarski (politolog, Uniwersytet Jagielloński), Jakub Kulesza (poseł klubu Kukuz’15), Andrzej Zybertowicz (socjolog, doradca społeczny prezydenta RP), Katarzyna Lubnauer (posłanka Nowoczesnej)
Data emisji: 25.02.2016
Godzina emisji: 12.07

iwo/mp

Oto wyniki sondy przeprowadzonej podczas audycji: