Gorąca dyskusja o proteście 13 grudnia

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2016 14:30
"13 grudnia wyjdźmy na ulice wszystkich polskich miast i miasteczek i pokażmy, że nie zgadzamy się na niszczenie Polski" - czytamy w apelu.
Audio
  • Goście Kuby Strzyczkowskiego o proteście 13 grudnia (Za, a nawet przeciw/Trójka)
KOD i opozycja chcą protestować 13 grudnia
KOD i opozycja chcą protestować 13 grudniaFoto: PAP/Tomasz Gzell

Podpisali go m.in. Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk, Ryszard Petru, Mateusz Kijowski i Grzegorz Schetyna. - Temperatura sporu rośnie, a ja zawsze byłem za zmianami ewolucyjnymi. Mam nadzieję, że teraz damy radę się porozumieć - mówi poseł Platformy Obywatelskiej Jerzy Borowczak.

Według posła PiS Sylwestra Tułajewa to, że w Polsce odbywają się protesty to dowód na to, że prawa obywatelskie mają się świetnie. - Jednak nie sposób odnieść wrażenia, że mamy do czynienia z opozycją totalną - twierdzi. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Za, a nawet przeciw
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Goście: Jakub Kulesza (Kukiz' 15), Paweł Grzelak (For Pew Research Mix), Władysław Frasyniuk (działacz opozycji w czasach PRL), prof. Andrzej Rychard (socjolog), Jerzy Borowczak (poseł PO), Sylwester Tułajew (poseł PiS)
Data emisji:
6.12.2016
Godzina emisji:
12.07

mp/fbi

Oto wyniki sondy, przeprowadzonej w czasie audycji:

Czytaj także

Rolnicy wyjdą na ulice? Miażdżące wyniki sondy

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 14:25
Przedstawiciele rolników grożą strajkami, jeżeli nie zostaną spełnione ich trzy postulaty. Tych jednak zdecydowanie nie podzielają trójkowi internauci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strajk pielęgniarek - jest szansa na przełom?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016 14:30
W rozmowach strajkujących z pielęgniarek z Dyrekcją Centrum Zdrowia Dziecka i Ministrem Zdrowia trwa impas. Czy istnieje szansa na porozumienie? W audycji komentują tę sprawę zaproszeni przez Kuby Strzyczkowskiego eksperci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy ZNP protestuje w słusznej sprawie?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2016 15:10
Związek Nauczycielstwa Polskiego zorganizował w całym kraju protesty przeciwko reformie edukacji. Zdaniem ZNP na ulice mogło wyjść 25 tysięcy osób, w tym nauczyciele, rodzice, uczniowie i samorządowcy.
rozwiń zwiń