X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy lubię pomagać ludziom w biedzie?

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 13:00
W piątek w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" pierwsza świąteczna licytacja. Rozpoczynamy akcję "Święta bez granic 2018".
Audio
  • Czy lubimy pomagać potrzebującym? (Za a nawet przeciw/Trójka)
Czy lubię pomagać ludziom w biedzie?
Foto: Alexxndr/Shutterstock.com

Wraz z Fundacją św. Mikołaja w tym roku będziemy pomagać dzieciom z ukraińskiego Mariupola. Dzieciom żyjącym w cieniu wojny, w ciągłym poczuciu zagrożenia. Już teraz można wysłać sms o treści" Pomagam". Numer: 7445, koszt to 6,15 zł.

– W ubiegłym roku zebraliśmy na rzecz pomocy dzieciom z Aleppo zebraliśmy ponad 1,2 mln zł. Co ciekawe, lwia część tej kwoty pochodziła od takich drobnych gestów dobroci, jakimi są SMS-y. Ponad 90 tysięcy słuchaczy Trójki wybrało ten sposób wsparcia, co zaowocowało kwotą ponad 500 tys. zł! Dzięki temu mogliśmy bardzo wiele zrobić w Aleppo. Można to sprawdzić również w specjalnym raporcie na naszej stronie – mówi Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja.

– Filantropia ma zysk dla tego, kto jest jej beneficjentem, ale i dla tych, którzy pomagają. Jeśli chodzi o działalność lokalną w Polsce, to jesteśmy w tak dobrej sytuacji, że możemy dziś działać zarówno lokalnie, jak i globalnie, a jednocześnie, na poziomie lokalnym rozwiązywać globalne problemy. Nasza Akademia pomaga ludziom w organizowaniu się do takich działań i trzeba tu zauważyć, że nie jest z tym tak źle, jak się mówi – dodaje Weronika Chrapońska z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, w której oprócz ekspertów wypowiedzieli się nasi słuchacze.

***

Tytuł audycji: Za, a nawet przeciw
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Goście: Izabela Stawicka (Fundacja Świętego Mikołaja), Weronika Chrapońska (Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce), Aleksandra Piotrowska (psycholog), Marcin Pietrowski (działacz społeczny), ks. Janusz Steć (Caritas archidiecezji gdańskiej), Marek Borowski (prezes Polskiej Federacji Banków Żywności)
Data emisji: 29.11.2018
Godzina emisji: 12.07

ml

Oto wyniki sondy przeprowadzonej podczas audycji:

Czytaj także

Czy mam zaufanie do organizacji pożytku publicznego?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 13:00
Krakowska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie przypadków mobbingu w Stowarzyszeniu "Wiosna". Według pracowników, mobbingu wobec podwładnych miał dopuszczać się ksiądz Jacek Stryczek, twórca akcji "Szlachetna paczka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruszają "Święta bez granic 2018"!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 16:02
Przed nami kolejna edycja Trójkowej akcji charytatywnej pt. "Święta bez granic". O tegorocznej zbiórce pieniędzy, jak również o tej sprzed roku, mówiła na naszej antenie Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja.
rozwiń zwiń