X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy już wiem, na kogo zagłosuję?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 14:34
Po ostatniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości wiadomo, jaki będzie kierunek polityczny partii: obrona tradycyjnych wartości, polskich rodzin i dzieci.
Audio
  • Czy już wiem, na kogo zagłosuję w wyborach do PE? (Za, a nawet przeciw/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

PiS ogłosiło w dwunastu punktach Deklarację Europejską. Koalicja Europejska chce odbudowy reputacji Polski w Unii, zażegnania groźby tzw. polexitu i wejścia Polski do strefy euro. Na oficjalny program musimy poczekać do końca miesiąca.

– Nie ma żadnych działań, które mogłby zakończyć się polexitem. To jest fake news, który jest puszczany specjalnie po to, aby wprowadzać Polaków w błąd. Nikomu w PiS nie narodził się w głowie taki pomysł. Ta plotka jest wyłącznie na potrzeby polityczne naszej opozycji – mówi Robert Telus, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 

– My chcemy mówić o zagadnieniach dotyczących Parlamentu Europejskiego. Nie damy się PiSowi wprowadzić w narrację dotyczącą LGBT, bo to kompletnie nie ma nic wspólnego z kampanią do PE. Zależy nam, aby Europa była jednej i wspólnej prędkości. Nie ma zgody naszych parlamentarzystów, aby było inaczej – podkreśla Piotr Zgorzelski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. 

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której oprócz ekspertów wypowiadali się także Trójkowi słuchacze.  

***

Tytuł audycji: Za, a nawet przeciw 
Prowadzi:  Kuba Strzyczkowski 
Goście: Robert Telus (poseł, Prawo i Sprawiedliwość), Piotr Zgorzelski (poseł, Polskie Stronnictwo Ludowe), prof. Kazimierz Kik (politolog), dr Olgierd Annusewicz (Ośrodek Analiz Politologicznych, Uniwersytet Warszawski), Paweł Grzelak (4P Research Mix), Rafał Dymek (Polska Fundacja im. Roberta Schumana
Data emisji: 12.03.2019
Godzina emisji: 12.06

kw

Oto wyniki sondy przeprowadzonej podczas audycji:

Czytaj także

Czy jestem za strajkiem nauczycieli?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 14:00
8 kwietnia rozpocznie się w przedszkolach i szkołach strajk nauczycieli. Nie będą prowadzone lekcje, nie będzie zajęć opiekuńczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy zdarza mi się wyrzucać żywność?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 14:00
Polacy wyrzucają rocznie około 10 milionów kilogramów żywności. Skala wyrzucanego pożywienia od lat stale rośnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy zagłosuję w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 14:40
Badania prowadzone w krajach Unii Europejskiej wskazują na to, że większość Europejczyków jest rozczarowanych albo czuje niesmak i wściekłość w związku z sytuacją w swoim kraju.
rozwiń zwiń