X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy jeśli obniżą podatki wyjdę z szarej strefy?

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2010 14:12
Rynek płatnych korepetycji w Polsce sięga 864 mln zł. Większość nauczycieli udzielających prywatnych lekcji nie płaci jednak żadnego podatku.
Audio

Politycy bardzo często mówią o ożywieniu przedsiębiorczości, o ułatwieniach dla chcących prowadzić działalność gospodarczą. Bo to dobrze brzmi i miło się słucha. Konkretów niewiele, tymczasem ekonomiści nieśmiało mówią o obniżeniu podatku CIT.

Posłuchaj, co na ten temat sądzą nasi słcuhacze i eskperci: prof. Stanisław Gomułka, ekonomista i Maciej Rapkiewicz, Instytut Sobieskiego.

  
Czy jeśli obniżą podatki wyjdę z szarej strefy?
Za
57%
Przeciw
43%

 

 

 

Projekt realizowany we współpracy z NBP.

Czytaj także

Czy musimy oszukiwać fiskusa?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2009 12:00
Na polskim rynku pracy silnie rozwija się szara strefa. Wielu przedsiębiorców chcąc ciąć wydatki, decyduje się na zatrudnianie na czarno. Na porządku dziennym są usługi bez rachunku. Czy musimy oszukiwać fiskusa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy jesteśmy skazani na "szarą strefę"?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2009 12:00
"Szara strefa" rozwija się w Polsce w najlepsze! Unikamy, jak możemy płacenia podatków dochodowych, staramy się omijać VAT, zatrudnimy siebie i innych na czarno. Jesteśmy skuteczniejsi od Greków, Hispzanów i Włochów...
rozwiń zwiń