X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

To już dziś! "Trójka do Potęgi" w nowej odsłonie

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 07:39
W poniedziałkowy wieczór zapraszamy do Warszawy na wyjątkowe przedstawienie – "Trójka do Potęgi". Na scenie gwiazdy teatralne, filmowe i radiowe, a także... Słuchacze Trójki! Dochód ze spektaklu będzie przekazany małym podopiecznym Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach.
Audio
  • Próba przed spektaklem "Trójka do potęgi" (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Olga Borys i Marcin Hycnar podczas premiery spektaklu Trójka do potęgi
Olga Borys i Marcin Hycnar podczas premiery spektaklu "Trójka do potęgi"Foto: Wojciech Adam Jurzyk

Na przedstawienie zapraszamy na godz. 19.30 do Sali Kongresowej. Wcześniej opowiemy na antenie, jak przebiegają ostatnie przygotowania. O (ewentualną) tremę zapytamy nie tylko aktorów i radiowców, którzy wystąpią na scenie, ale też dwójkę zwycięzców specjalnego konkursu, czyli Słuchaczy Trójki, którzy również pojawią się w sztuce.

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie książki, komedii kryminalnej, Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat. To współczesna historia, pokazująca w formie komedii kryminalnej, jak zarobić na... małżeństwach.

Wszystkie informacje o spektaklu "Trójka do potęgi" znajdą Państwo TU>>>

W grudniowym spektaklu pojawi się kilka nowości – zaskakujący wątek, a wraz z nim nowa intrygująca rola mówiona oraz kilka niemych –  tak jak poprzednio niezwykle barwnych. Zadbali o to autorzy tekstu, Grzegorz Miecugow i Wojciech Zimiński. Na scenie zobaczymy nie tylko gwiazdy znane z poprzednich przedstawień: Daniela Olbrychskiego, Stanisława Tyma, Zbigniewa Zamachowskiego, ale i nowe postaci – Pawła Królikowskiego, Mariusza Czerkawskiego, Anitę Werner czy Zbigniewa Wodeckiego. A także dziennikarzy Trójki.

Maria Czubaszek w "Trójce do potęgi":

Grudniowa "Trójka do potęgi" to jeszcze atrakcyjniejsza wersja sztuki, która z powodzeniem wystawiana była w ubiegłym roku w stołecznym Teatrze Syrena, z okazji 50-lecia radiowej Trójki. Początkowo planowano tylko kilka przedstawień, które ostatecznie przerodziły się w cykl trwający ponad pół roku.

Artur Andrus, jako ksiądz, w przedstawieniu "Trójka do Potęgi":

Oprócz bardzo dużego zainteresowania, ważnym powodem, dla którego Trójka zdecydowała się na ponowne wystawienie sztuki jest fakt, że dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach. Wcześniej na ten cel przeznaczyliśmy dochód z licytacji czekoladowego orła, a także dwóch prezentów od Pary Prezydenckiej.

O codziennych radościach i smutkach opowiadała m.in. dyrektor zakładu, siostra Łucja>>>

Pomoc dla dzieci z Piszkowic: za opiekę nad sierotami nikt nie płaci>>>

Prezydent w Piszkowicach: to miejsce, w którym widać dobro

 

(ei)

Zobacz więcej na temat: TEATR Trójka Warszawa

Czytaj także

Garlicki: w polskim serialu trudno stworzyć nową, zaskakującą jakość

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2013 12:00
- Grając w serialu nie ma czasu na nic. Dostaje się taką ilość materiału do zagrania dziennie, że trzeba po prostu nauczyć się tekstu i grać. Nie ma czasu na budowanie postaci, trzeba bazować na tym, co się już umie - powiedział Łukasz Garlicki w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr Powszechny wspina się na wyżyny marzeń

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 02:06
O tym, by przebudować budynek warszawskiego Teatru Powszechnego marzyło wielu dyrektorów placówki. Udało się to dopiero w ostatnim czasie. Przy nie małym wsparciu funduszy unijnych.
rozwiń zwiń