Trójka po trzeciej

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 15:10
Jak toczy się śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Czy śledztwo jest prowadzone według światowych standardów? Jakie błędy popełniono?
Audio

Jak toczy się śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Czy jest prowadzone według światowych standardów? Jakie błędy popełniono do tej pory? - zastanawiają się dziennikarze śledczy: Anita Gargas, Misja specjalna TVP, Robert Zieliński, Dziennik Gazeta Prawna i Leszek Misiak, Gazeta Polska.

Czytaj także

Wszczęto polskie śledztwo. Eksperci są na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 20:24
Wszczęto polskie śledztwo w sprawie katastrofy samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie - poinformowała Prokuratura Generalna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja: chcemy wykluczyć wszelkie spekulacje

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2010 09:10
Minister obrony narodowej Bogdan Klich powiedział w sobotę po spotkaniu w Moskwie z rosyjskim wicepremierem Siergiejem Iwanowem, że dla Polski i Rosji "nie ma ważniejszego zadania niż wyjaśnienie przyczyn" katastrofy pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja wyklucza eksplozję na pokładzie Tupolewa

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2010 07:20
Samolot prezydenta Lecha Kaczyńskiego zahaczył o drzewo kilometr od pasa startowego w Smoleńsku. Poinformował o tym rosyjski Rządowy Komitet Lotniczy, powołując się na dotychczasowe ustalenia ekspertów, badających przyczyny katastrofy.
rozwiń zwiń