Trójka po trzeciej

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 15:00
Jak Rosjanie przedstawiają tragedię pod Smoleńskiem i dlaczego tyle informacji okazało się nieprawdziwych?
Audio

Jak Rosjanie przedstawiają tragedię pod Smoleńskiem i dlaczego tyle informacji okazało się nieprawdziwych? Jak Rosjanie chcieliby, żeby Polacy i opinia światowa widzieli tę tragedię? Dlaczego tyle informacji podanych przez Rosjan okazało się nieprawdziwych? Czy jest to celowe mataczenie? Co chcą uzyskać Rosjanie?

Na te pytania szukali dziś odpowiedzi - Leszek Misiak z Gazety Polskiej, Janusz Kowalski, specjalista od Rosji i Wschodu oraz Maciej Duda z Dziennika Gazety Prawnej.

Zobacz więcej na temat: Gazeta Polska Rosja Smoleńsk

Czytaj także

"Komsomolskaja Prawda": Dlaczego doszło do tragedii ?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2008 08:42
Przyczyną śmierci 20 osób na pokładzie rosyjskiej atomowej łodzi podwodnej było samoczynne włączenie się systemu gaśniczego - takie są wstępne ustalenia rosyjskiej komisji dochodzeniowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawda o Katyniu jest potrzebna Rosji?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2010 13:36
Trzeba dokończyć proces ujawniania dokumentów i rehabilitacji ofiar zbrodni katyńskiej - podkreślił pełniący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w wywiadzie dla radia Echo Moskwy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja: chcemy wykluczyć wszelkie spekulacje

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2010 09:10
Minister obrony narodowej Bogdan Klich powiedział w sobotę po spotkaniu w Moskwie z rosyjskim wicepremierem Siergiejem Iwanowem, że dla Polski i Rosji "nie ma ważniejszego zadania niż wyjaśnienie przyczyn" katastrofy pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń