X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka po trzeciej

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2010 15:10
Po co nam takie wybory? O kampaniach i ordynacjach porozmawiam z politologiem Jarosławem Flisem. A w drugiej części audycji o tym co nam dają nasi europarlamentarzyści. Rok po wyborach z Agnieszka Ładą z Instytutu Spraw Publicznych i Januszem Onyszki
Audio

Po co nam takie wybory? O kampaniach i ordynacjach porozmawiam z politologiem Jarosławem Flisem. A w drugiej części audycji o tym co nam dają nasi europarlamentarzyści. Rok po wyborach z Agnieszka Ładą z Instytutu Spraw Publicznych i Januszem Onyszkiewiczem.

Zapraszam - Andrzej Godlewski

Zobacz więcej na temat: Europarlament Janusz Onyszkiewicz

Czytaj także

Premier: "w kampanii wszystko jest możliwe"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 16:10
Donald Tusk z uznaniem przyjął informację o rekordowej liczbie podpisów zebranych pod kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lepsze wybory niż zabawa

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2007 08:33
Jeśli stworzyłaby się większość, która będzie funkcjonowała na zasadzie dotychczasowej, to nie będzie warto kontynuować tej zabawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zróbmy normalne wybory bez wariactwa

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2007 10:47
Komisje śledcze na razie nie służą wyjaśnianiu spraw, tylko są świetnym instrumentem co zręczniejszych polityków w oszukiwaniu wyborców.
rozwiń zwiń