X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka po trzeciej

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 15:10
Zapotrzebowanie na muzea.
Audio

Po co Polakom muzea? - na to pytanie odpowie prof. Robert Traba, dyrektor Centrum Badań Historycznych Polskiej Akademii Nauk w Berlinie i przewodniczący Polsko - Niemieckiej Komisji Podręcznikowej. 

W drugiej części programu politolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego: dr Bartłomiej Biskup  i dr Wojciech Jabłoński  pomogą nam zrozumieć tę dziwną kampanię wyborczą.

Gospodarzem programu jest Andrzej Godlewski.

Czytaj także

"ŻW": 60 milionów złotych dotacji dostaną muzea

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2010 06:51
Marszałek województwa mazowieckiego przeznaczył ponad 60 milionów złotych na działanie 18 muzeów. Tylko do każdego zwiedzającego Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego dokłada ponad 50 złotych - pisze "Życie Warszawy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekordowy 2010

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2010 10:36
Rok 2010 będzie rekordowy pod względem inwestycji kulturalnych - zapowiedział Bogdan Zdrojewski. Minister kultury podkreślił, że finansowanie kultury nie jest żadnym luksusem. Bogdan Zdrojewski przedstawia w Sejmie informację o zadaniach resortu i głównych kierunkach polityki kulturalnej państwa. W południe ma przedstawić posłom "Nową konstytucję kultury".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka po trzeciej

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2010 15:10
Czy Polacy potrzebują kultury wysokiej?
rozwiń zwiń