Jacy celebryci, takie społeczeństwo?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2015 18:15
- Celebryci są nieodzowną częścią współczesnego showbiznesu i popkultury - przekonuje w audycji "Świat zwariował" Karolina Korwin-Piotrowska.
Audio
  • Gabriela Darmetko rozmawia z Karoliną Korwin-Piotrowską i prof. Wiesławem Godzicem na temat współczesnych celebrytów (Świat zwariował/Trójka)

- Dawniej byli bohaterowie, którzy coś zrobili i za to ich szanowaliśmy. Potem powstały gwiazdy filmowe, bardzo odległe postaci. A wraz z nadejściem telewizji na ekranach pojawili się "ludzie z naszego podwórka" - mówi prof. Wiesław Godzic, kulturoznawca z SWPS. Profesor odpowiada też na pytanie, co nazwiska najbardziej znanych polskich celebrytów mówią o całym naszym społeczeństwie.

W audycji mówimy również o tym, jak konsument może walczyć o swoje prawa w mediach społecznościowych oraz o nowej aplikacji ułatwiające znalezienie kompanów do wspólnego uprawiania sportu.

***

Tytuł audycji: Świat zwariował

Prowadziła: Gabriela Darmetko

Goście: prof. Wiesław Godzic (kulturoznawca z SWPS), Karolina Korwin-Piotrowska, Artur Roguski (specjalista ds. mediów elektronicznych), Katarzyna Bajer (współtwórczyni aplikacji "Gdzie gramy") pani Lena (założycielka funpage'a dot. niezgodności towarów z opisem), Małgorzata Cieloch (rzecznik UOKiK), Maciej Kubiak (prawnik)

Data emisji: 29.03.2015

Godzina emisji: 11.05

fbi

Zobacz więcej na temat: Gabriela Darmetko Trójka

Czytaj także

Biznes z przyjacielem. Dobry czy zły pomysł?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2015 14:44
Znamy się jak łyse konie, wszystko o sobie wiemy i, co więcej, mamy wspólny, wspaniały pomysł na biznes. Coś takiego nie może się nie udać. A jednak…
rozwiń zwiń