Mąż na godziny. Kiedyś więcej rzeczy robiliśmy samodzielnie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 17:27
W internecie można znaleźć niemal wszystko. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "mąż na godziny" trafimy na wiele ogłoszeń.
Audio
  • Mąż na godziny. Kiedyś więcej rzeczy robiliśmy samodzielnie (Świat zwariował/Trójka)
Mąż na godziny - w popularnej wyszukiwarce takie hasło ma prawie pół miliona wskazań
"Mąż na godziny" - w popularnej wyszukiwarce takie hasło ma prawie pół miliona wskazańFoto: Glow Images/East News

- Każdy może to interpretować na swój sposób. W branży, w której pracuję, mąż na godziny to osoba potrafiąca zastąpić prawdziwego męża w czynnościach związanych z pracami domowymi i utrzymaniem domu w należytym standardzie - mówi Mirosław Starnak.

Jakie usługi najczęściej wykonuje? Czy z pomocy męża na godziny korzystają również mężczyźni? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której mówiliśmy również o ekstremalnych biegach z przeszkodami i nietypowym podróżowaniu.

***

Tytuł audycji: Świat zwariował

Prowadzi: Gabriela Darmetko

Goście: Jarek Bieniecki i Bartek Galiński (organizatorzy biegu Runmageddon), Alex Ramos (wielokrotna uczestniczka biegu), Mirosław Starnak ("mąż na godziny"), Anna Sierpowska (instruktorka slow joggingu), Asia Sendek i Kasia Ryś (podróżniczki)

Data emisji: 21.06.2015

Godzina emisji: 11.05

mk

Czytaj także

Zakupoholizm to coraz poważniejszy problem

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 18:19
Codziennie coś kupujemy, bez tego trudno żyć. Są jednak osoby, dla których kupowanie stało się problemem. Zakupoholizm to prawdziwe uzależnienie, z którym często trudno sobie poradzić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wirtualne cmentarze. Nowa internetowa moda?

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2015 18:10
Wizytę na wirtualnym cmentarzu zaczynamy od przejścia przez wielką bramę. Kiedy przekroczymy wrota możemy wyszukać odpowiedni nagrobek, przejść do katakumb, iść na cmentarz, odwiedzić księgę zmarłych lub zorganizować nowy pochówek.
rozwiń zwiń