X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dobrze się czuć we własnej skórze

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2008 00:00
"Nie mam nadwagi, nie mam blizn, czasem słyszę na ulicy, że jestem ładna, interesują się mną mężczyźni. Jestem po prostu normalna. Ale to wszystko wiem tylko teoretycznie. A praktycznie nie mogę zaakceptować swego ciała w żadnej postaci. .."
Audio

"Reakcją na obecność w moim pobliżu ładnej kobiety jest ogromne spięcie. Czuję się wtedy jak ostatni brzydal, jakbym nic nie była warta. Mam ochotę wleźć pod kamień, żeby mnie w ogóle nie było, bo po co mam być, skoro są one, te piękne?
Dla innych kobiet jestem bardziej łaskawa w ocenie. Jeśli chodzi o moje ciało, to nie jestem w stanie go zaakceptować w żadnej postaci. Musiałabym wyglądać jak modelka.O dziwo, nie uważam, żeby inne kobiety musiały tak wyglądać, żeby czuć się dobrze. Tylko ja. Mąż przestał się wypowiadać na temat mojego wyglądu, kategorycznie odmawia wszelkich rozmów na ten temat" - to fragment postu.

W podobnej sytuacji są tysiące kobiet i mężczyzn. Dlatego warto poznać przyczyny, dlaczego tak się dzieje. Stąd proponuję Państwu temat "Jak dobrze czuć się w swoim ciele". Gościem programu będzie dr Krzysztof Mędrzycki, psycholog, psychoterapeuta. Zapraszam Grażyna Dobroń

Czytaj także

Jak radzić sobie z emocjami?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 10:45
Jak radzić sobie z emocjami, które nas zaskakują? Czy dzięki miłości można naprawić własną emocjonalność? Dziś rady psychologa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obawa prze zmianą

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2009 00:00
I już po balu. Schowalismy do szafy suknie i fraki, przed nami zwykłe dni. Nowy rok jednak to okazja rozpoczęcia życia od początku. Łatwo narzekać, żę wszyscy dokoła mają lepiej, zanurzać się w poczuciu straconej szansy. Dlaczego obawiamy się zmian?
rozwiń zwiń

Czytaj także

W zgodzie ze sobą

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2008 00:00
Kilka dobrych lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w dużych korporacjach, zarabiała pieniądze, ale nie czuła się szczęśliwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak być sobą?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 10:45
Jak być sobą? Jak czuć się ze sobą dobrze?
rozwiń zwiń