X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obawa prze zmianą

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2009 00:00
I już po balu. Schowalismy do szafy suknie i fraki, przed nami zwykłe dni. Nowy rok jednak to okazja rozpoczęcia życia od początku. Łatwo narzekać, żę wszyscy dokoła mają lepiej, zanurzać się w poczuciu straconej szansy. Dlaczego obawiamy się zmian?
Audio

Wydaje się, że chcemy coś zmienić i mamy wystarczającą motywację, choćby negatywną, a jednak większość z nas trwa w scenariuszu, który tak bardzo nam nie odpowiada. Dlaczego? Obawiamy  się zmiany na gorsze, nie chcemy ryzyka, czy może to, co dane jest święte i zmiana byłaby niepotrzebnym kuszeniem losu? Dlaczego obawiamy się zmian? Gościem "Dobronocki" będzie Małgorzata Liszyk-Kozłowska, psychoterapeuta. Zapraszam do rozmowy.

                                 Grażyna Dobroń

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia

Czytaj także

PSYCHOLOGIA: Nie warto odkładać

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2008 16:00
Dlaczego odkładamy "na później"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaufać nadziei

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2009 00:00
Ks. Józef Tischner pisał, że "Losem człowieka jest dać się pokonać nadziei. Ginie ten, kto przestaje jej ulegać". Jeśli Państwo, mimo ogromych lęków, zaufali nadziei, proszę się z nami tym podzielić. Gościem Trójki będzie Marcjanna Przychocka, psycholog.
rozwiń zwiń