Intuicyjne decyzje

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2010 00:00
W naszym codziennym życiu stawiamy na przewidywalność i logikę umysłu, ale dobrze wiemy, że kiedy pozbywamy się schematów, kiedy umysł przestaje gorączkowo szukać rozwiązań, decyzje są najlepsze. Zdarza się to coś, co odmienia nas. Jakie decyzje ...
Audio

Coś, co nie mieściło się w głowie, zdarzyło się ponad 2 tys.lat temu i do tej pory  nie wszyscy wierzą w cud zmartwychwstania. W naszym codziennym życiu również stawiamy na przewidywalność i logikę umysłu, ale dobrze wiemy, że kiedy pozbywamy się schematów, kiedy umysł przestaje gorączkowo szukać rozwiązań, decyzje są najlepsze. Zdarza się to coś, co odmienia nas. Jakie decyzje życiowe podjęli Państwo pod wpływem intuicji i jak one sprawdziły się w zyciu? Gościem Trójki będzie Agnieszka Staroń, psycholog, trener biznesu. Zapraszam do rozmowy tuż po północy.

                                     Grażyna Dobroń

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia

Czytaj także

Klub inteligentów

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2008 12:00
IQ uważany jest dziś za wyznacznik ludzkiej inteligencji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pod skrzydłami MAMY

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 00:00
Związek z matką decyduje o uczuciowym nastawieniu dziecka do świata, ale żeby nie bać się wejść w ten świat, musi nastąpić stopniowe oddzielenie od matki, fizyczne i emocjonalne, pisał polski psychiatra Antoni Kępiński. Co dzieje się pod skrzydłami..
rozwiń zwiń

Czytaj także

Być sobą

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 00:00
W dzisiejszym medialno-plastikowym świecie większość namawia nas do bycia fantomem wymyślonego idola, do fantazjowania i wyobrażeń na swój temat. Bycie sobą jest przecież takie nudne, bez polotu, po prostu passe. Ale to my jesteśmy najlepszymi...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczerość na wszystkie sposoby

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2010 00:00
Czy w miłości trzeba mówić o wszystkim, czy w przyjaźniach dopuszczalne są drobne kłamstewka lub przemilczenia, czy w relacjach rodzic - dziecko można klamać dla jego dobra? Czy szczerość do bólu to postawa godna?
rozwiń zwiń