X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dobre stosunki z innymi są jak witaminy..

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2007 00:00
"Dobre stosunki z innymi są jak witaminy, a złe jak trucizna" - pisze Daniel Goleman w "Inteligencji społecznej". Co naprawdę ciągnie nas do ludzi i czy mamy wpływ na jakość tych relacji i kontaktów?
Audio

"Dobre stosunki z innymi są jak witaminy, a złe jak trucizna" -pisze Daniel Goleman w "Inteligencji społecznej". A my, co robimy? Co naprawdę ciągnie nas do ludzi?       Warto przyjrzeć się naszym relacjom i wypracować własny, pozbawiony egoizmu model wzajemnych kontaktów. Na spotkanie z Ewą Opolską, trenerem komunikacji interpersonalej, zapraszam tuż po północy.

Grażyna Dobroń

Czytaj także

Jak radzić sobie z emocjami?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 10:45
Jak radzić sobie z emocjami, które nas zaskakują? Czy dzięki miłości można naprawić własną emocjonalność? Dziś rady psychologa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie przegap własnego życia...

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarażenie emocjonalne

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2007 00:00
W święta spotkamy się w rodzinach, w których nie wszyscy się kochają. Każda emocja - szczęście, gniew, żal, smutek-wyrażana jest poprzez nastrój i wpływa, czy chcemy, czy nie, na innych. Nazywa się to zarażeniem emocjonalnym. Jak sobie z tym radzić?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak być sobą?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 10:45
Jak być sobą? Jak czuć się ze sobą dobrze?
rozwiń zwiń