X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety, odkrywajcie swoją seksualność!

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2012 18:42
– W jaki sposób kochanek ma się domyślić, co nam sprawia przyjemność, jeżeli my same tego nie wiemy? – pyta Joanna Keszka z portalu Barbarella.
Audio
Kobiety, odkrywajcie swoją seksualność
Foto: Glow Images

Joanna Keszka uważa, że Polacy dużo rozmawiają o seksie, ale w tym rozmowach dominuje   stereotypowe postrzeganie męskich i kobiecych ról. – Mężczyzna ma być zdobywcą, tym, który jak weźmie kobietę w ramiona, to będzie wiedział, jak ją zaspokoić, a kobieta tą, która potrafi przyciągnąć mężczyznę i zatrzymać przy sobie – mówi.
Gość Trójki podkreśla, że ten stereotyp jest krzywdzący dla obu stron. – Bo tutaj mężczyzna musi wiedzieć wszystko, jest odpowiedzialny za siebie i przyjemność kobiety – zauważa. Grażyna Dobroń, gospodarz audycji, dodaje, że przez to mężczyzna nie może pokazać swojej czułej natury, swojej bezradności, boi się na przykład powiedzieć, że nie ma ochoty na seks.  
Zdaniem gościa "Dobronocki" jeśli nie potrafimy nazwać naszych pragnień seksualnych, dużo trudniej jest nam określić, czego chcemy dla siebie w innych sferach życia. Dlatego Joanna Keszka przekonuje panie do tego, żeby brały odpowiedzialność za swoją seksualność w swoje ręce. – Namawiam kobiety, żeby najpierw same odkryły swoją seksualność. Do tego trzeba zaakceptować swoje ciało, każdy jego fragment. Namawiam do tego, żeby stanąć przed lustrem nago, uśmiechnąć się do siebie, potańczyć – radzi.

Audycja "Dobronocka" w Trójce zawsze w nocy z niedzieli na poniedziałek od północy do godziny 2.00.

(pg)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń