X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Motywacja do życia. Co robić, by czuć się lepiej?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 13:35
Jak żyć w zgodzie ze sobą? Skąd czerpać energię do życia? Czy warto spoglądać w przeszłość? Na te i inne pytania odpowiadała w Trójce Katarzyna Skoczek, doradca biznesowy.
Audio
  • Motywacja do życia. Co robić, by czuć się lepiej? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Motywacja do życia. Co robić, by czuć się lepiej?
Foto: Glow Images/East News

- Nigdzie nie jest powiedziane, że musimy codziennie pracować 8 godzin. Ktoś woli 7, a jeszcze inny 10. Trzeba wiedzieć, ile mi potrzeba, aby czuć się dobrze i aby pracować w zgodzie ze sobą - tłumaczyła Skoczek.

Gość Trójki stwierdziła, że nie chodzi o to, by szukać ideału, ale o to, by znaleźć sposób na siebie w tym życiu, które jest przecież naszym autorstwem. - Myślę, że regularność w przypadku niektórych rytuałów ma znaczenie. Pójście na jogę raz w miesiącu niewiele nam da, ale każdy objaw dbałości o siebie da nam pozytywną emocję, której potrzebujemy. U mnie to działa - zaznaczyła Skoczek.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Zdaniem doradcy biznesowego, warto skończyć z noworocznymi postanowieniami i po prostu cieszyć się każdym dniem. - Przestać planować, a zacząć to robić. Może to jest pomysł - mówiła ekspert. - Często nie słyszymy siebie. Warto posłuchać też podpowiedzi innych. Zapytać przyjaciół, poszukać, poczytać. Zacząć testować różne sposoby na siebie - dodała Skoczek.

Gość Trójki jest zdania, że potrzebną energię do działania powinniśmy czerpać z otoczenia. - Nie jestem sama, rozmawiam z innymi ludźmi, spotykam się z nimi. Otwieram siebie na innych - podkreśliła.

Ważne - zdaniem ekspertki - jest również nie oglądanie się za siebie. - Nie można tkwić w przeszłości, ponieważ przestanie się dostrzegać teraźniejszość - mówiła Skoczek.

Posłuchaj całej rozmowy Grażyny Dobroń z Katarzyną Skoczek.

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

mr

Czytaj także

Polscy pracownicy mają poczucie własnej wartości

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 19:34
- Dziś nowe pokolenie Polaków nie sprzedaje duszy pracodawcom. Młodzi ludzie są nastawieni na rozwój samych siebie - mówi Iwona Wencel, prezes firmy HR Business Partners. Gość Klubu Trójki komentował badania TNS Polska, według nich jedna trzecia pracujących Polaków chce zmienić pracę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypalenie zawodowe, czyli dlaczego bizneswoman w garsonce płacze

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 15:55
- Nasz organizm jest czasami mądrzejszy niż umysł i daje wyraźne znaki, kiedy nie jest w stanie znieść większego obciążenia. Dochodzi wtedy do zasłabnięć, czy bezradnego płaczu. To bardzo ważny sygnał alarmowy – mówiła w Trójce Agnieszka Staroń, trener biznesowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd nie jest zainteresowany zatrudnianiem stażystów

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 08:47
Z sondy "Dziennik Gazety Prawnej" wynika, że szefowie jednostek administracji centralnej przyjmują najwyżej kilku bezrobotnych absolwentów w ciągu całego roku.
rozwiń zwiń