X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trafna ocena samego siebie to umiejętność niezwykle cenna

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 14:15
- Przyglądając się ludziom zamieszkującym ten świat, wydaje się, że u większości osób samoocena bywa często przyczyną kłopotów - mówi Aleksandra Piotrowska, psycholog.
Audio
  • Trafna ocena samego siebie to umiejętność niezwykle cenna (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Samoocena wpływa na nastrój oraz wywiera silny wpływ na pewien zakres zachowań osobistych i społecznych
Samoocena wpływa na nastrój oraz wywiera silny wpływ na pewien zakres zachowań osobistych i społecznychFoto: Glowimages/East News

Jak ważna jest samoocena i określenie własnej wartości, każdy z nas przekonał się nie raz. Osoby, które akceptują siebie, mają pozytywne mniemanie o sobie i dobre samopoczucie, wiodą łatwiejsze życie.

Więcej rozmów na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
- Niezwykle ważne jest także, aby samoocena była stabilna - uważa psycholog Aleksandra Piotrowska. - Taka postawa chroni nas od przeżywania "dołów", które pojawiają się w następstwie rozmaitych porażek - wyjaśnia gość Trójki.

Na "Instrukcję obsługi człowieka" zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

(ah/mk)

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia