X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy myślenie męczy i pobudza stres?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 15:40
- Prawdziwa kreatywność nie rodzi się z intensywnego myślenia, a z ciszy i spokoju - mówi Beata Dyraga, praktyk świadomej obecności.
Audio
  • Czy myślenie męczy i pobudza stres? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Czy myślenie męczy i pobudza stres?
Foto: Glow Images/East News

Beata Dyraga tłumaczy w "Instrukcji obsługi człowieka", że to, co się dzieje na zewnątrz nas, ma swoje przełożenie na cały organizm. Nasze nastroje mogą sprawić, że ciało się spina albo rozluźnia. Większość z nas żyje jednak nieświadomie...

Rozmówczyni Grażyny Dobroń wyjaśnia, czym jest proces świadomego życia. Polega na "budzeniu" się w chwili, która aktualnie trwa i wsłuchaniu się w to, co mówią poszczególne części naszego ciała. Jak wzbudzić w sobie taką uważność i jak może ona poprawić jakość życia?

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Prowadziła: Grażyna Dobroń

 

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka

Data emisji: 3.11.2014

 

Godzina emisji: 11.15

(fbi/mk)

Czytaj także

Człowiekowi do życia potrzebne są komplementy

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 13:39
Ciało lubi i potrzebuje dotyku i przytulania. Tak samo umysł uwielbia komplementy, słodkie słowa i miłe gesty. Tak wynika z najnowszych badań Polaków przeprowadzonych przez IQS Group. Prawie wszyscy przyznajemy się, że lubimy komplementy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie zapominajmy, że to milczenie jest złotem, a nie mowa...

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 15:30
Niby pamiętamy o tym, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem, ale na co dzień świat wymaga od nas raczej przebojowości i głośnego wypowiadania swojego zdania. Osoby ciche i wycofane są uznawane za takie, które nie mają nic ważnego do powiedzenia...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski misjonarz o solidarności w Paragwaju: sąsiad to najbliższa rodzina

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 12:55
- Dzisiaj ja pomogę tobie, jutro ty mnie. Podoba mi się ta zasada - przyznaje w "Instrukcji obsługi człowieka" Grażyna Dobroń i opowiada o codziennym życiu i sąsiedzkiej solidarności w... Paragwaju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybierz się w wewnętrzną podróż i poznaj siebie!

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 14:01
Żyjemy szybko, niezdrowo i w stresie. Za dużo chcemy zdobyć i za mało patrzymy wgłąb siebie. A przecież warto czasem zatrzymać się na chwilę, by zadać sobie pytanie: dokąd biegnę i czy jestem w tym biegu szczęśliwy?
rozwiń zwiń