Karolina i Maciej Szaciłło o życiowej odnowie

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 16:05
Rozmówczyni Grażyny Dobroń przyznaje, że jeszcze kilka lat temu bardziej zależało jej na odpowiedniej zawartości kosmetyczki niż na tym, co je... Potem wiele się zmieniło.
Audio
  • Karolina i Maciej Szaciłło opowiadają o zdrowym stylu życia dostosowanym do indywidualnych potrzeb (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się z Grażyną Dobroń pomysłami na zdrowe i szczęśliwe życie zgodne z indywidualnymi potrzebami (zdjęcie ilustracyjne)
Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się z Grażyną Dobroń pomysłami na zdrowe i szczęśliwe życie zgodne z indywidualnymi potrzebami (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

- Pracowałam w kolorowym magazynie i obserwowałam dziewczyny, które wydawały duże pieniądze na najnowsze sukienki i torebki, a do redakcji wpadały z colą light i "chińczykiem" z pobliskiej budki - wspomina autorka książek o zdrowym odżywianiu, w tym najnowszej, zatytułowanej "Karolina OdNowa".

Karolina i Maciej Szaciłło opowiadają w audycji o indywidualnym doborze odpowiedniego jedzenia, mówią o swoim stosunku do ajurwedy i zdradzają, co jest według nich wyznacznikiem szczęścia.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Goście: Karolina i Maciej Szaciłło
Data emisji: 26.05.2015
Godzina emisji: 11.15

fbi/iwo

Czytaj także

Dlaczego warto mieć kolorowe wega-życie?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2014 16:30
Wegetarianizm to nie tylko sposób odżywiania, ale przede wszystkim życiowa postawa. Czy warto rozważyć przejście na wegetarianizm? Co kieruje ludźmi, którzy decydują się przejść na taką dietę? Mówili o tym goście audycji "Dobronocka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiosenne odchudzanie. Jak zrobić to mądrze?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 15:09
Po przedświątecznych porządkach i wielkanocnym delektowaniu się przysmakami przychodzi zazwyczaj czas na wiosenne odchudzanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokochać swoją ciemną naturę?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 14:10
- To, że jestem zły, to część mojej natury. Koło nas zawsze będzie trochę cienia, nie jesteśmy aniołami - uważa Łukasz Łukaszewicz, pedagog, który doświadczył ważnej zmiany w życiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warzywa i siemię lniane - połączenie doskonałe

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 11:00
Połączenie w jednym posiłku siemienia lnianego i warzyw ma zarówno doskonały wpływ na zdrowie, jak i pomaga schudnąć. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie ziarenek lnu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Empatyczna Polska" - projekt na wagę złota

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2015 15:15
- Zagadujemy inne osoby z obawy, że nie zostaniemy usłyszani - mówi w "Instrukcji obsługi człowieka" pomysłodawczyni akcji "Empatyczna Polska", psycholog Lucyna Wieczorek.
rozwiń zwiń