Nick Vujicic o podnoszeniu się z życiowych upadków

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 19:00
- Gdy upadasz, tu upadaj na plecy. Wtedy widzisz perspektywę i łatwiej Ci będzie wstać. Gdy upadniesz na brzuch, widzisz tylko ziemię - mówił podczas spotkania w Poznaniu Nick Vujicic.
Audio
  • Wspomnienie ze spotkania z Nickiem Vujicicem - o sztuce upadania i podnoszenia się do życia (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
- Nick Vujicic jest niezwykle ciepłym, dobrym i kochającym człowiekiem - mówi Monika Górska.
- Nick Vujicic jest niezwykle ciepłym, dobrym i kochającym człowiekiem - mówi Monika Górska. Foto: Flickr/CC/ PresidenciaRD

W "Instrukcji obsługi człowieka" swoje spotkanie z Vujicicem wspomina Monika Górska - pisarka, reżyserka i blogerka. - To ten człowiek bez rąk, bez nóg i bez ograniczeń. Wszyscy go spisali na straty, stwierdzili, że nic z niego nie będzie. Dziś ten człowiek jest jest multimilionerem, ma piękną żonę, dwoje dzieci i jeździ po całym świecie - mówi rozmówczyni Grażyny Dobroń.

Monika Górska przywołuje fragmenty wypowiedzi Nicka Vujicica, które zrobiły na niej szczególne wrażenie oraz dzieli się własnym doświadczeniem z czasu, kiedy to zmieniła się z "ofermy" w piękną, świadomą siebie kobietę.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Monika Górska (pisarka, reżyserka, blogerka)
Data emisji: 23.06.2015
Godzina emisji: 11.15

fbi/ei

Czytaj także

Dlaczego nie wszyscy chorują?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 15:12
Kiedy pojawia się choroba? Dlaczego niektórych atakuje, a innych nie? Dlaczego w jednym przypadku daje się łatwo wyleczyć, a w drugim wyniszcza organizm?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wykrzycz złe emocje i oczyść duszę!

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 13:17
W audycji "Instrukcja obsługi człowieka" rozmawiamy z Alicją Konopko-Ulaniecki, która prowadzi warsztaty z uwalniania blokad energetycznych ciała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina i Maciej Szaciłło o życiowej odnowie

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2015 16:05
Rozmówczyni Grażyny Dobroń przyznaje, że jeszcze kilka lat temu bardziej zależało jej na odpowiedniej zawartości kosmetyczki niż na tym, co je... Potem wiele się zmieniło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zła dieta potrafi wywołać chorobę

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 16:13
Można mieć stan zapalny w organizmie i o tym nie wiedzieć. On tam sobie siedzi i się tli. Od tego zaczyna się każda choroba. Duży wpływ na przewlekły stan zapalny ma to, co jemy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy gluten rzeczywiście powoduje otyłość?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 11:51
- Ludzie, którzy dają porady dietetyczne, nie znają prawdy. Tłuszcz to nie problem. To część dezinformacyjnej kampanii - mówi dr William Davies, autor książki "Dieta bez pszenicy. Jak pozbyć się pszennego brzucha i być zdrowym".
rozwiń zwiń