X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Klucz do szczęścia znajduje się w naszych rękach

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 16:33
- Jesteśmy prezesami naszego życia. Od nas samych zależy jak się ono ułoży - mówi w Trójce trener komunikacji Monika Dębicka.
Audio
  • Klucz do szczęścia znajduje się w naszych rękach (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
- Odpowiadamy za to, co się z nami dzieje i co przeżywamy. Jeżeli jesteśmy ofiarą sytuacji i zdarzeń, to zawsze będziemy sabotować samych siebie i nasze związki - mówiła Monika Dębicka
- Odpowiadamy za to, co się z nami dzieje i co przeżywamy. Jeżeli jesteśmy ofiarą sytuacji i zdarzeń, to zawsze będziemy sabotować samych siebie i nasze związki - mówiła Monika DębickaFoto: Pixabay/jarmoluk

Ta zasada dotyczy również miłości i związków. Wydaje nam się, że jak już się pokochaliśmy, to wszystko się ułoży. Tymczasem miłość jest podobnym zjawiskiem jak np. talent muzyczny. - Jeżeli ktoś kocha muzykę i ćwiczy od rana do wieczora, to staje wirtuozem. Z miłością jest podobnie - przekonuje Monika Dębicka.

Jednak w miłości możemy też sobie szkodzić. Taka sytuacja ma zwykle miejsce, jeśli uzależniamy nasze szczęście od drugiej osoby. 

Gość audycji "Instrukcja obsługi człowieka" daje także rady dotyczące wychowywania dzieci i wyjaśnia, dlaczego najbardziej wrażliwym okresem w życiu jest czas dojrzewania.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Monika Dębicka (trener komunikacji)
Data emisji: 2.02.2016
Godzina emisji: 11.15

tj/mk

Czytaj także

Po co nam marzenia? Po to, by je spełniać!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 09:00
Wszystko, co przeżywamy, może nas budować lub działać na nas destrukcyjnie. - To od nas zależy, jak spojrzymy na to, co nam się przytrafia - mówi w Trójce Monika Górska.
rozwiń zwiń